Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » GYES-es anyukák, akiknek...

GYES-es anyukák, akiknek nincs hova menni dolgozni, Ti nem féltek a jövőtől?

Figyelt kérdés

2014. jún. 23. 13:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
De.
2014. jún. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem, nem is kicsit. Próbálok bizakodni, másképp megőrülnék.
2014. jún. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
attól nem félek, h nem lesz munkám. azt akarom elkerülni, h olyan legyen, amit utálok. nem akarok diplomás árufeltöltő lenni :)
2014. jún. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ahol én élek, ott nagyon kevés lehetőség van, persze nem a legrosszabb országos szinten, de belterjes, hátszéllel lehet érvényesülni leginkább. Diplomám van, több OKJ szakmám, három nyelven beszélek és soha nem találtam normális állást. Ezen kattogok minden egyes nap, mi lesz. És elég sötéten látom a jövőt... :( Az is elszomorító, hogy sokan vagyunk így...
2014. jún. 23. 14:02
 5/20 anonim ***** válasza:
32%
én a helyedben költöznék. nem érdemes ott rossz körülmények között leélni egy szorongós-boldogtalan életet, csak azért, mert oda születtél. én egy gyönyörű helyen születtem, de ott uaz van, mint amit te leírsz. elköltöztem, pedig imádtam...
2014. jún. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
32%
Azzal,hogy félsz nem előbbre csak hátrébb vagy mert a munkaadók is látják rajta és nem vesznek fel. Akkor költözni kell, ha ott annyira nincs semmi.
2014. jún. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%
Mindig ez a költözz válasz, már nagyon unalmas. Itt már nem csak 1 személyről a dolog, aki ha itt nincs munka, akkor pikk-pakk költözik oda, ahol van, hanem egy családról, ahol ha apukának jó állása van, nem fog a bizonytalanra az ország másik végébe vagy külföldre költözni, csak hogy anyuci találjon magának egy minimálbéres munkát.
2014. jún. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
32%

Utolsó ha jó állása van apukának akkor nem gond ha az anyának nincs pár hónapig munkája.

Igen csak nem akartam durva lenni, szerintem is még gyerektervezés előtt kellett volna költözni.

2014. jún. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

én a kérdésre szeretnék válaszolni:

de igen, aggódom. ráadásul egyedül is maradtam a gyermekkel, úgyhogy nincs más választásom, mint a szüleimhez visszaköltözni.

jó szakmám van, sok év munkatapasztalattal és ajánlásokkal, de mégsem tudok elhelyezkedni. nekem se álmom az árufeltöltés, de még a call centeres melóval vagyok így :) de ha nincs más, akkor azt fogom csinálni.

én bizakodom, hogy a rossz után már csak jó jöhet! :)

2014. jún. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Mayra ***** válasza:
21%
Ha jó àllàsa van az apànak nincs hiteletek. Vàllaj még egy babàt vagy 3.at. Én ezt tettem , most vàrom a harmadikat. Nem lesz egyszerű de 8,5 évig ( nagy 10 lesz) nem kell ezen aggódnom és én osztom be az időmet nem parancsol senki. Egyébként pedagógus vagyok de sosem tanitóttam mert nem volt hol. Én ezt vàlasztottam ez nekem megfelel. :-)
2014. jún. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!