Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » 2 hetes terhes vagyok. Mit...

2 hetes terhes vagyok. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen viszont most állnak be változások. Mindenki, aki kapna végkielégítést (többek között én is), egyesével küldenek el, készítenek ki. Ha most megszüntetik a munkaviszonyom, miből nevelem fel a gyereket? Terhesen nem kellek sehova. Mit tudok tenni?
2014. nov. 13. 21:27
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
De én nem is szeretnék vitatkozni abban, hogy hány hetes vagyok.A kérdésem inkább a munkahelyemre orientálódott volna....
2014. nov. 14. 19:44
 22/36 anonim ***** válasza:
Oksi. De mivel hülyeség a kérdés így nem is lehet normálisan válaszolni.
2014. nov. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
57%

" . Egyébként a terhességi tesztek már 3 nap után kimutatják a terhességet"


:-D 3 nap után?? Tényleg??? Nah, hát ez ritka idióta megjegyzés volt! Amúgy meg már leírták neked egy páran, hogy jogilag mit tehetsz!

De úgy látszik az olvasás, szövegértés nem az erősséged, ahogy a logika sem!

2014. nov. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Jezusom 29 evesen ennyire nem erteni,h hany nap a beágyazódas és mikortól szamoljuk a terhességet!:)) szétröhögtem magam rajtad!!:))
2014. nov. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim válasza:

Szia!

Fontos, hogy írásban közöld a munkáltatóddal, hogy (tök mindegy hány hetes) terhes vagy. Én e-mailt írtam neki, és személyesen is mondtam, de engem már az elején kiírtak táppénzre, mert veszélyeztetett voltam. Így védve vagy, nem rúghatnak ki terhesen.

2014. nov. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Örülök,hogy ennyi elég Neked és szétröhögöd magad! :-)Igen,láttam, hogykaptam a kérdésemre választ, nekik nagyon szépen köszönöm!A többieket nem értem, hogy min lovagolnak még mindig?!Úgy látom sokan csak a felgyülemlett negatív dolgokat jönnek ide kiadni magukból. Csak sajnálni tudom őket...
2014. nov. 15. 09:22
 27/36 anonim ***** válasza:
Negatív??a nevetés nem az:)))te kis tudatlan:))
2014. nov. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Negatív??? Hát a párom is jót nevetett a te 2 hetes terhességeded! Inkább magad sajnáld h 29 évesen ennyire tudatlan vagy!
2014. nov. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

# 25/28


Már egyáltalán nem kell írásba bejelenteni.

Másrészt egy nem is biztos terhességet ne is jelentsen mert onnan hülyének nézik a kérdezőt ha elmondja így, sajnálkoznak hogy elment a nem is létezett baba még, vagy sajnálják a semmit plusz ki is rúgják.

2014. nov. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Ilyen bizonyosodik be hogy a sok véletlen baba is csak hülye szülők tudatlanságának a következménye mintsem véletlen.
2014. nov. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!