Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » 2 hetes terhes vagyok. Mit...

2 hetes terhes vagyok. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen viszont most állnak be változások. Mindenki, aki kapna végkielégítést (többek között én is), egyesével küldenek el, készítenek ki. Ha most megszüntetik a munkaviszonyom, miből nevelem fel a gyereket? Terhesen nem kellek sehova. Mit tudok tenni?
2014. nov. 13. 21:27
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

Nem vagyok sem hülye, sem idióta, meg még nem tudom milyen degradáló szavakat használtatok rám.Kétlem, hogy a becsmérlőim között valamelyikőtök is jobban megalapozta az életét, akár gyerekvállalás terén, akár más irányban.

Nem az a tipikus eset vagyok , aki egy éjszakás kapcsolatba, albérletbe, vagy anyucihoz szülök, segélyből, semmi iskolai háttérrel, vagy sorolhatnám.

A szövegértést nem nálam kellene vizsgálni, mert én feltettem egy kérdést, és nem arra kaptam választ. (Tisztelet a kivételnek!)

Ez teljes mértékben kukacoskodás, mert a biológia óránál, meg mindenhol máshol kikötöttetek, nem pedig a tényleges kérdésnél.

2014. nov. 15. 21:35
 32/36 anonim ***** válasza:
Hiàba a magyaràzkodàs..butasàgot írtàl a kérdésedben,és elszomorító,h 29 évesen ennyire nem vagy tisztàban ennek a működési elvével holott gyereket akarsz!!ettől függetlenül senki nem beszélt az anyagi, csalàdi és iskolai hàtteredről..te kétled,h màsnak is lenne olyan mint neked..tehát neked nem megy a szövegértés,de ezen meg sem lepődtem:)))
2014. nov. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
69% ban haszons választ adó: ha a szövegértésnél járunk,Neked kritikus. A A stílusodról meg ne is beszéljünk....
2014. nov. 16. 09:17
 34/36 anonim ***** válasza:

Figyu Kérdező, ne is törődj azokkal akik itt becsmérelnek, ez tükrözi az ő kultúrált viselkedésüket is. Ennyi. Másrészt irigyek, hogy neked van egy pozitív terhességi teszted, valószínűleg ők azok az emberek, akiknek évek óta nem jön össze a baba és szimplán csak irigyek. Szóval, ne foglalkozz velük, meg vannak savanyodva.

Ha van pozitív teszted, menj el orvoshoz, aki megerősíti a terhességed. Ha van orvosi papírod, hogy terhes vagy, akkor szólj a munkáltatónak, már nem kötelező írásban. Onnantól kezdve védve vagy, ha a szerződésed határozatlan, csak akkor szüntethető meg a munkahelyed, ha a cég megszűnik vagy olyan durva dolgot csinálsz.

Ha nem bírod a stresszt, akkor táppénzre is mehetsz, de én mindenképp ajánlom, hogy várd meg, hogy a babának is legyen szívhangja, majd táppénzre is mehetsz, ha cseszegetnek. Sok sikert:)!

2014. nov. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
A stílusom őszinte!nem voltam veled bunkó,de elhiszem,h arcul csapott a felismerés,h baromsàgot írtàl!!sajnàlom ha megbàntottalak legközelebb szó nélkül hagyom,h óriàsi hülyeségeket írjàl ki egy oldalra!!:))de ha nem én megteszi màs tehàt legközelebb nézz utàna a googleban,h is van ez a terhesség dolog mielőtt olyat írsz ami butasàg és még te vagy felhàborodva ha kijavítanak!!
2014. nov. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
57%

Kérdező sértegetést helyett nem lett volna egyszerűbb azt írni, bocsi nagyon szeretnénk gyereket és félre írok vagy bármi. Butaságot be is lehet ismerni főleg egy névtelen oldalon.

Első alkalomra így rágörcsölsz kívánom is hogy összejöjjön neked elsőre mert 3 hónap múlva eret vágsz magadon ha nem vagy terhes.



Ja és azzal hogy mást sértegetsz miközben te írsz butaságot nem a válaszolókat minősíti hanem téged.

2014. nov. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!