Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » 2 hetes terhes vagyok. Mit...

2 hetes terhes vagyok. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen viszont most állnak be változások. Mindenki, aki kapna végkielégítést (többek között én is), egyesével küldenek el, készítenek ki. Ha most megszüntetik a munkaviszonyom, miből nevelem fel a gyereket? Terhesen nem kellek sehova. Mit tudok tenni?
2014. nov. 13. 21:27
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

pfff...tünetek alapján te már terhességet diagnosztizáltál magadon, holott még tesztet sem csináltál???

Előbb bizonyosodj meg róla, hogy terhes vagy-e, aztán ha igen, akkor bejelented a munkáltatónak, akkor él a felmondási tilalom.

Ha annyira nem bírod a munkahelyet, akkor táppénzre mész, oszt kész.

Majd ha nagyobb lesz a gyerek, keresel másik munkahelyet.

2014. nov. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

Engem is elküldtek a munkahelyemről, de vissza kellett venniük, mert a felmondás pillanatában már terhes voltam, ezen ne aggódj.

Inkább bizonyosodj meg róla, h valóban terhes vagy.

2014. nov. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
Terhességi tüneted még nagyon nem lehet, csak bemagyarázod magadnak.
2014. nov. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Reggel csináltam egy tesztet. Terhes vagyok :-)
2014. nov. 14. 17:37
 15/36 anonim ***** válasza:
Akkor viszont nem 2 hetes vagy. Ennyi ésszel inkább védekeztél volna. Egy biológia órán sem voltal benn???
2014. nov. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!Nem értem ezt a sok negatív hozzászólást. Egyébként a terhességi tesztek már 3 nap után kimutatják a terhességet.
2014. nov. 14. 18:21
 17/36 anonim ***** válasza:

Olvasd már el a tesztek használati útmutatóját! Hogy mikor is kell tesztelni! Azért ennyi negatív válasz mert 29 évesen ritka egy hülye nő vagy!


Olvasgass kicsit a babadolgokról, mi hogyan is van. Nem ártana.

2014. nov. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
2014. nov. 14. 18:53
 19/36 anonim ***** válasza:
igen és ha össze adtad volna a napokat akkor rájössz hogy minimum 14 nap de az nem biztos eredmény
2014. nov. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon ügyes vagy h bemásoltad de akkor nem 2 hetes terhes vagy hanem 4 mert a terhességet az utolsó mensi első napjától számolják. Ha elolvastad amit ilyen szépen belinkeltél ott is ott van h beágyazódás után 14 nappal biztos és NEM 3 nap amit te írtál.
2014. nov. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!