Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Rossz anya valaki azért, mert...

Rossz anya valaki azért, mert a férje megy GYES-re?

Figyelt kérdés

Az anya keres többet, és minél hamarabb megy is vissza dolgozni, az apa lesz otthon.

Egyik félnek sem gond ez, de sok rokon szidja őket, hogy hogy képzelnek ilyet, a gyereknek az anyával KELL lennie.


Én nem értek egyet a rokonokkal (egyébként egy barátnőmről van szó). Szerintetek?



2015. febr. 5. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Ha nekik így jó, akkor senkinek semmi köze hozzá. De az NEM igaz, hogy a gyereknek csak az anyával kell lennie. Ezt csak sok anya bebeszéli magának. Ezért van annyi hisztis, elkényeztetett gyerek, és kimerült anyuka.
2015. febr. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
szerintem ezzel nincs semmi gond. én is szeretném ha a férjem is "pihenne" egy picit de ő kétszer háromszor annyit keres mint én tehát nem járnánk jól.
2015. febr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem rossz anya. A rokonokat meg magasról le kell szrni! Ne szóljanak bele más életébe!
2015. febr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Egyáltalán nem rossz anya. A családnak ez az érdeke anyagi szempontból, tehát a családjáért teszi, ettől lenne rossz anya??? Gondolom ő is szívesen maradna otthon a gyerekével, és nehéz lehet neki lemondani erről, de ha egyszer így járnak jobban, akkor ez van. Ő is áldozatot hoz a gyerekéért, felteszem nem jókedvéből csinálja így.
2015. febr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk a fiam 8 hónapos korában cseréltünk, férjem jött el gyedre, én mentem dolgozni. Nem bántuk meg, a fiunkon sem látom jelét, hogy lelki problémát okozott volna. Van, akinek szúrja a szemét, és mindenféle senkiházinak elmond, mintha gyerekgyilkos lennék. De nem érdekel a véleménye. Nekünk így jó. Anyagilag, lelkileg mindenhogyan. Akkor hogy jön ahhoz egy idegen, hogy beleszóljon? Máshol anyuka van otthon, nálunk a férjem. Egyébként ő vetette fel az ötletet, nem is én, úgyhogy még ezért se érthetné szó a ház elejét. Ahol apuka szívvel-lélekkel beleveti magát ebbe az egyébként nehéz feladatba és anyuka sem lesz lelkibeteg a munkától és a távolléttől, ott abszolút működőképes. Egyébként én nem.egy és nem kettő ilyen családot ismerek. Mindenhol apukától származott az ötlet, és sehol nem.bánták meg, sőt a tobbedik gyereknél is vállalták és másokat is buzdítanak.rá.
2015. febr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
nálunk sem lenne kérdés,ha én keresnék többet
2015. febr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

Gratulálok a lepontozó lelki szegénységéhez!


[link]


Gondolom, szerinte az összes svéd életképtelen senkiházi.

2015. febr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%
Írországban 6 hónap a max., amit otthon lehet lenni, mégis normális emberek nőnek fel, szóval az, hogy 1-2 éves kora körül ki marad otthon, szerintem nem számít ebből a szempontból. úgyhogy nem rossz anya.
2015. febr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!