Felvettek dolgozni szept közepétől, akkor voltam 12 hetes terhes. Azóta agyalok, hogy elmondjam- e vagy csak dec közepén a próbaidő után?

Figyelt kérdés

Nem ìgy terveztem,de màr mindegy. A munka tetszik, elégedettek is velem.

Szeretnék is ide visszajönni gyed alatt,de ìgy? Mit fognak szólni?


2015. nov. 19. 08:31
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
79%
Vigyázz, nehogy a kezed a bilibe érjen... :-)
2015. nov. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
78%

Igéretek mindenhol vannak, térjünk vissza a kérdésre, mielőtt visszamennél ;)

Ja. Igen. "Nem tudtam, hogy terhes vagyok." perszepersze. Azért ne éld bele magad, mert ez csak igéret ;)

2015. nov. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
????
2015. nov. 20. 15:03
 14/28 A kérdező kommentje:

Nem mintha érdekelne a károgàsotok. Plàne,hogy minden rendben van!

Bàr jobb dolgotok ne legyen sose mint ilyen kommenteket ìrni!

2015. nov. 20. 15:05
 15/28 anonim ***** válasza:
56%
Én sem kívánok neked jobbat, mint a Gyeded összege, ha már ilyen jó fej vagy! :) pá :)
2015. nov. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
68%

"hozzààllàsomhoz,hogy a munkàmmal bizonyìtottam az alkalmassàgomat és nem bújtam ki sem a túlóràk sem a feladatok alól,"


A terhesség nem zárjanki, hogy jól dolgozz, sem, hogy rendesen elvégezd a feladatodat. Ha szerintük a hazudozásod becsülendő hozzáállás, akkor sok jóra ne szàmíts ettól a cégtől. Dehát a zsák a foltját effektus a munka világában is létezik, úgy látszik. Legyetek boldogok.

2015. nov. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem jól csináltad.
2015. nov. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
érdekes munkahely lehet, ahol tisztelik a hazudozást és a titkolózást..remélem a gyerekeidnek nem a sunyiságot fogod tanítani.
2015. nov. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
64%

Ne mondd el! Nyilván ha felvesznek állandóra, egy ilyen után talán nem a legszívesebben várnak vissza későbbiekben, de arra ráérsz később gondolni, és majd tudatosan úgy visszatérni a munka világába, hogy addigra keresel mást, ha onnan kitennének. Inkább legyen addig is munkahelyed, mint a terhesség végét munkanélküliként töltsd.

Nem fognak feljelenteni, ilyen rémisztgetéseknek ne dőlj be!

2015. dec. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Ja, közben látom, nem is friss kérdés. :) Örülök, hogy így alakult végül.
2015. dec. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!