Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Melyik a jobb döntés? Előrelát...

Melyik a jobb döntés? Előreláthatólag április közepe felé megszűnik a munkaviszonyom, viszont már tervezzük a gyerekvállalást a férjemmel.

Figyelt kérdés
Kapnèk e (gyes- t, gyed- et) a munkahely megszűnés miatt, vagy inkább még keressek egy új munkahelyet és majd később gondolkozzunk a gyermekvàllalásról?
2016. dec. 27. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A Gyes alanyi jogon jár.Azt kapnál mindenféleképpen.Viszont az alig 26 ezer forint.Csed-re valamint Gyed-re nem lennél jogosult.
2016. dec. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én eltolnám a próbálkozást. Szar úgy terhesnk lenni hogy tudod nem dog járni csak gyes.
2016. dec. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyes ès családi jár. Kb 38-39.000 Ft.

Plusz anyasági tàmogatàs, szülès után hat hónapig lehet igènyelni.

Egyetlen alkalommal 65.000

2016. dec. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
dolgozzál
2016. dec. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Keress másik munkahelyet és legyen meg a kellő munkaviszonyod, különben csak gyes+ családi jár majd, 38ezer Ft összesen és az nem valami sok.
2016. dec. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Képzeld kedves kérdező hogy nekem olyan màzlim volt ,2007.okt 17.èn találtam a melót beléptem próbaidő ugye jan 17.ig!Terhes lettem pedig nem tetveztük dec 27.én derült ki ,kussoltam nem veszèltem róla ,lapítottam mint àllat ,aztàn mikor 2 hete lejárt a próbaidőm közöltem a főnöknőmmel hogy babás vagyok!!És hál istennek különben azt hiszem nem tudom mit csináltunk volna potom 25500ft -tal vagyis a gyessel!!
2016. dec. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja ezzel csak azt akartam irni hogy tessék minnél előbb belevágni a babagyártásba,és mèg van időtök is Áprilisig!!!😉😉
2016. dec. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!