Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Alberletben lakom 3gyerekkek...

Alberletben lakom 3gyerekkek most terhes vagyok mint egyedul allo?

Figyelt kérdés
Ugy gondoltam orokbe adom de ha fel no es meg tudja mit fog gondolni rolam. A masik tappenzre menyek vagy mondjak fel es menyjek munkanelkulire.
2017. jan. 18. 16:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ennyi ésszel abortuszra menjél :/
2017. jan. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
És akkor mit gondol majd rólad, amikor rájön, hogy 3 mellé bejött negyediknek, és lassan enni sem lesz mit, és elviszik mind a négyet?? Teszel neki egy szívességet, ha odaadod olyannak, akinek van rá kerete. A felelőtlenség mintaszobra vagy. Olyan szinten primitivizmus, hogy arra szavak nincsenek!
2017. jan. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%

Add örökbe olyan párnak, akik tudnak róla gondoskodni. Olvasom az ilyen kérdéseket és amennyire természetellenesnek véltem például a melegek gyerekvállalását, annál jobban kezd átcsapni pozitív megítélésre részemről. Ők legalább valami háttérre fogadnak örökbe, tudatosan gyereket.

Egyébként ha örökbe adod, jó eséllyel semmit nem fog tudni rólad, hacsak te nem avatkozol valahogy közbe és "intézed el".

2017. jan. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Ennyi esz...

Van hapsid. Nem vagy egyedulallo. Hacsak nem egyejszakas volt.

2017. jan. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Engem örökbe fogadtak, és marhára nem izgat h ki a szülőanyám!

Nem érdekel h ki és mi3rt hagyott el!

Így legalább van rendes anyukám, apukám akik szeretnek, becsülnek.

Akik felvilágosítottak a védekezés fontosságáról!!!

Azért ha a mai világban 3 gyerek és albi mellett te felmondasz....

Majd élsz "segíllybő"???? Vagy mire gondoltál?

2017. jan. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nincs pasim egyedul vagyok a lanyokkal ha velem marad a tobbiektol veszi el nem a kajara gondolok sokba van egy kisbaba meg akkor is ha 2ketestek talan neki is jobb lenne de meg nem dontotem
2017. jan. 18. 18:44
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor talan vedekezni kellett volna!!!
2017. jan. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

Ez annyira szomorú, sokan

többek között én is évekig próbálunk teherbeesni kűzdünk ezerrel reménykedünk stb van biztos háttér csodálatos Férj,és mégsem sikerül, van aki pl a kérdező is ilyen helyzetekben potyogtatja sorba na meg az olyanokról ne is beszéljünk aki a kukába dobja meg ilyesmi...kérdésre válaszolva :én nem adnám örökbe ,rengeteg szervezet, Alapítvány van akik tudnak segíteni, ha úgy érzed van benned annyi erő hogy végig tudod csinálni szerintem Tartsd meg, a munkahelyet semmiképp ne hagyd ott, ha bármilyen kérdés felmerül benned ezzel kapcsolatban szerintem ne itt rakd fel hanem Menj be pl a máltai Szeretetszolgálat hoz vagy a helyi plébániára( élelmiszerrel tudnak segíteni) vagy pl önkormányzati lakásra add be az igényt nem hiszem hogy ilyen helyzetben nem kapnál lakást ,pl ott van még a Gyermekjóléti szolgálat és meg sorolhatnám, ha volt erőd megcsinálni akkor vállald a következményeket is!

2017. jan. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Azért elég durva kifejezés, hogy "potyogtatnak". Itt élő gyerekekről van ám szó, akik nem tehetnek arról, hogy milyen közegbe születnek!! Minthogy arról sem tehet senki, hogy valaki nehezen esik teherbe v. meddő, valaki meg rögtön terhes lesz. Nem igazán intelligens emberre vall, aki irigy és más gyerekeit lenézi, mondván "kipotyogtatták" őket. Ez a szegény Kérdező így járt. Mi lenne, ha mindenkinek tökéletes élete lenne? Nem lenne min csámcsognátok! Unatkoznátok! Kérdező, semmi esetre se mondj fel, gondolom annak a gyereknek apja is van, próbáld meg vele megbeszélni a dolgot, kérd védőnő segítségét! Ja, a sok nő, aki évek óta vár gyerekre, most lepontozhat.
2017. jan. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Utolso valaszolo, ha neked ez rendben van, akkor te sem lehetsz kulonb. Lepontozlak. Harom gyerekem van.
2017. jan. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!