Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Alberletben lakom 3gyerekkek...

Alberletben lakom 3gyerekkek most terhes vagyok mint egyedul allo?

Figyelt kérdés
Ugy gondoltam orokbe adom de ha fel no es meg tudja mit fog gondolni rolam. A masik tappenzre menyek vagy mondjak fel es menyjek munkanelkulire.
2017. jan. 18. 16:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem baj, én is lepontozlak. Nekem is 3 gyerekem van. Csak én nem vagyok olyan gyerekes, mint te. Én konkrét véleményt írtam, te írtál 1 mondatot, aminek a kérdéshez semmi értelme, magyarul, az oldal szabályzata szerint nem válaszoltál a kérdésre. Nem is értem, hogy mit írtál. Kérdésedre válaszolva, igen, köszi, rendben van:) De mi? D:
2017. jan. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok irigy csak a véleményemet irtam le ,ha fáj kösd be, egész széles körű jó tanácsot adtam a kérdezőnek ha végigolvastad; nem úgy mint az Előttem szólók pl. ,még meg is sajnáltam a kérdezőt, a kérdésre 1 mondatban válaszoltál" ne hagyja ott a melót" sokat segítettél ,az meg elég baj hogy már a 4 . Van útban és fogigátló nem jutott eszébe ilyen pali mellett, mert valószínűleg a pali nem vállalja megpróbálhat vele beszélni de nem biztos sokat ér el vele, ellentétben azzal ha baba apjának van legális munkahelye beadja az igényt gyerektartásra,
2017. jan. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!