Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Munkahelyemen lejárt a szerződ...

Munkahelyemen lejárt a szerződésem és nem hosszabbították meg, kismama vagyok mihez tudok most kezdeni, kaphatok valamilyen juttatást?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatban élek és még nem dolgoztam itt Magyarországon 1 évet, szülés után kapok-e valamit? Nem vagyok jártas ilyen helyzetben segítsetek.

2017. júl. 27. 11:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
9-es vagyok. Na akkor bonyolódik a helyzet, mert én Euban dolgoztam. Menj be a munkaügyibe és kérdezz rá!
2017. júl. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
89%

Mennyi van megvan a 365 napból? Mikor szülsz? Mettől meddig dolgoztál?


Ha most kiváltod az egyéni vállalkozóit vagy valakivel bejelenteted magad és azzal meglenne időben akkor meg járhat.


De sosem értettem miert nem lehet előre gondolkozni es mi3rt terhesen aggódik ezen mindenki ha addig nem érdekelte...

2017. júl. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Legrosszabb esetet írom:

Szülés után gyest kapsz és a családit, ami összesen 40 körül van, plusz az édesapa már a terhesség 91.napjától igényelheti az adókedvezményt. Ha a gyermek elmúlt fél éves, akkor az apa is kérheti a gyedet, miközben mellette dolgozik, de akkor neked kell fizetned a tb összegét, ami hét ezer.

2017. júl. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
7-8hónapom van meg pontosan nem tudom papirjaimat még nem adtak ki, 16hetes vagyok
2017. júl. 28. 10:27
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem direkt hagytam ott a munkámat csak nem voltak hajlandoak meghoszabitani a szerződésem mert a baba miatt orvoshoz kellet mennem, elég szemét huzás volt a munkáltatótól szerintem
2017. júl. 28. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!