Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Egyetem után gyerekvállalás?

Egyetem után gyerekvállalás?

Figyelt kérdés

Jövőre sok év vàrakozàs utàn vègre összehàzasodunk, és nem szeretnénk mèg éveket várni a gyerekvállalással. A probléma viszont az, hogy bár dolgozom/dolgoztam az egyetem alatt vègig(jövőre àllamvizsgàzok, màsodik szakom lesz), főleg alkalmi munkavàllalókènt(mert így érte meg), 4 óràban is be voltam jelentve, illetve szezonàlis munkàra is. Néhàny hónapot 8órába bejelentve is dolgoztam. Milyen állami tàmogatást vehetnék igénybe ezek alapjan? Vagy érdemes lenne még két évet teljes munkaidős àllásban dolgoznom gyermekvàllalàs előtt? (3 gyermeket szeretnènk, és “fiatal” szülőkènt szeretnènk felnevelni őket. Nem igazàn szeretnèk 30év felett szülni)

26/L



2017. okt. 7. 06:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
28%

Akkor mi a kerdes ?

Tapasztalatod van, penzed van , szulok odatoltak egy lakast, a pasid sosem hagy el ( csak nehogy pofaraeses legyen ) . Mi a kerdes ??

2017. okt. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!