Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha megkérem, az orvos rizikós...

Ha megkérem, az orvos rizikós terhesség nélkül is kiír táppénzre a terhesség teljes idejére?

Figyelt kérdés
2018. dec. 21. 10:43
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
37%
9-es vagyok. Latom a lényeget kivettétek. Egyszer elvetéltem előtte. Pont a munkahelyi körülmények miatt. Mondtam volna azt a dokinak hogy ne irj ki légyszi, én inkabb dolgozom tovább, hátha megint elvetélek? Hat köszi nem. Sosem volt a munka nekem piszkos de a gyerekem életét nem fogom kockára tenni. Hála Istennek így hogy otthon pihenhettem és nem voltam kitéve semmi olyan dolognak ami vetéléshez vezethet, teljesen problémamentes volt ez a terhességem. De attól függetlenül volt hogy elmentem ide-oda, (nem külföldre ) amikről képek is kerültek fel a közösségi hálóra. És hogy miért nem volt gaz belőle? Mert még a fönököm is tudta, hogy azért vagyok 9es kóddal tp-n mert vetélés után alapból kiírnak. Az nem jelenti azt, hogy az újabb terhességnél nem hagyhatod el a várost...
2018. dec. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
67%
Ne haragudj, de nagyon nehezen hiszem el, hogy a munkahelyi körülmények miatt vetéltél el. Ha olyan munkád van ami veszélyezteti a terhességet, olyat eleve nem is végezhetsz. Kicsit kamuszagú a sztorid.
2018. dec. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%
22-es! Természetesen a vetélések okat sosem lehet biztosra tudni! De gyári melósként 3 szakba 12 oraban nehéz dolgokat emelgetve, nagyon valószìnűnek tartom hogy közrejátszott. Lehet te nem Magyarországon élsz, de itt sajnos nem veszik figyelembe ha nő vagy, a férfimunkat is te végzed. Isten lássa lelkem hogy nem dolgoztam ilyen körülmények között a második terhessegemnél.
2018. dec. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Évi *.* válasza:
55%
Terhes vagy nem beteg. Baromi ritka terheseket ellenőrizni. De felesleges is ebbe belemenni írtad állandóan betegek körülötted a gyerekek és csíp rúg harap szerintem elég. Különben nem egyből lógásra meg munka undorra kell gondolni. Szörnyűek az emberek. Én például olyan helyen dolgozom ahol ha kiderülne hogy terhes vagyok nem mehetnék még elköszönni se be senkitől. Azonnal tp/állás idő vagy attól függ. Hiába nem lenne semmi bajom. Sokon múlik de én sem gubbasztanék itthon mert nem dolgozhatok hogy jajj nehogy jöjjenek ellenőrizni. Ha a munkahelyed tudja miért vagy nemfog a nyakadra küldeni senkit. Ez nem betegség ezzel tisztában van mindenki az egészségeteket véded. Lesztek eleget betegek ha bekerül az oviba :D :/
2018. dec. 24. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!