Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Milyen sűrün beszéltek a...

Milyen sűrün beszéltek a tanító nénivel?

Figyelt kérdés
Első sorban elsős másodikos szülők érdekelnek, hogy Ti milyen gyakran érdeklődtök á tanító néninél a gyermeketek felől, vagy úgy általában? Pl. Suli után.

2019. okt. 12. 17:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szülői értekezletek után. Mivel dolgozom, már rég bezárt az iskola, mire hazaérek a munkából, mivel 25 km-re dolgozom a lakóhelyünktől, ahová a kisfiam iskolába jár, így nem igazán találkozok a kisfiam tanáraival. Viszont ha valami gond van, akkor telefonon szoktunk beszélni. Illetve amikor szabadságon vagyok, még akkor, mert akkor én szoktam vinni őt a suliba.
2019. okt. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szülőin max. Suli után max a napközissel tudnék beszélni, de akkora a nyüzsi, hogy nem igazán alkalmas. Problémamentes leánygyermekeim vannak, ha mégis akar valamit a néni, majd szól. ;)
2019. okt. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kb. évente négyszer.
2019. okt. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem nagyon érzem szükségét mert jó tanuló, jó magaviseletű a lányom ha mégis kell akkor fogadóórán vagy szülőin illetve megadta a telefonszámát is szülőin de ott végképp csak végszükségben hívnám.
2019. okt. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az évi 2 fogadóórán. A napközissel nagy néha elbeszélgetek, de az inkább csak olyan általános csevej, a gyerekről sok újat nem mond.

A nagyobbik gyerek 3-os, már nagyon szeretnék beszélni a tanítőnőjével, mert nála lenne miről, de megvárom a fogadóórát.

2019. okt. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Du. mikor megyek érte, és épp találkozok valamelyik tanító nénivel, akkor megkérdezem, hogy minden rendben, elmondja, ha igen, ha nem, ennyi, külön nem kerestem még meg őket semmiért.
2019. okt. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

Extra cuki kommunikatív tanító nenijeink vannak.

Fel otig ha odaerek, mindig kapok 3 mondatot. Ha boltban találkozunk szintén. Ha nem találkozunk, akkor irnak messengeren-keres nelkul-2 mondatot. 7-6ig hívni is lehet oket. Szóval extra aranyosak, azt mondták szerintük ez első másodikban alapnak kellene, hogy legyen.

De a sulin belül sincs meg egy ilyen szuper páros.

2019. okt. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%
Harmadikos a gyerekem, de első óta kb heti 2-3x beszélünk. Persze van olyan hét, hogy nincs semmi extra, vagy rohanok én is, ő is (esetleg nem érek oda napközi ideje alatt csak ügyeletben), de olyan is van, hogy ha a suliban nem sikerül, akkor este még messengeren.
2019. okt. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, ezeknek az extra cuki kommunikatív tanító néniknek nincs magánéletük? Férj, gyerek, kutya, macska, bármi? Nálunk a tanítónők este a saját ovis kisgyerekeikkel foglalkoznak, nem azzal, hogy 20 szülővel csevegjenek a Messengeren.

Soha nem zaklatnám őket a szabadidejükben, hacsak nem életbevágó.

2019. okt. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

"Nem értem, ezeknek az extra cuki kommunikatív tanító néniknek nincs magánéletük? Férj, gyerek, kutya, macska, bármi? Nálunk a tanítónők este a saját ovis kisgyerekeikkel foglalkoznak, nem azzal, hogy 20 szülővel csevegjenek a Messengeren.


Soha nem zaklatnám őket a szabadidejükben, hacsak nem életbevágó."


De, van magánéletük. Miért ne lenne? Van akinek bölcsis, ovis gyereke van, van, akinek egyetemista. Van, aki nem elérhető 4 után hétköznap sem, de van, aki a gyerekem ("gyereke") miatt még a vasárnap délelőttjét is beáldozza, és amíg a család otthon megfőz, addig városi rendezvényre megy vele kettesben (vagyis velünk, hármasban).

Nem jut eszembe "csak úgy" zaklatni, de kinek mi a fontos és életbevágó? Nekem más, mint neked. A tanítónéninknek is valószínű más, mint a ti tanítótoknak.

Itt nincs belőle gond. Ha valami este 10kor jut az ember eszébe és fontosnak gondolja, akkor leírja. A pedagógus ugyanúgy, mint a szülő.

2019. okt. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!