Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » 10 éves gyereknek 3ik fülbeval...

10 éves gyereknek 3ik fülbevaló belövetés?

Figyelt kérdés

10 éves keresztlanyom szeretne az egyik fülébe még egy fülbevalót lövetni. Semmi extrém egy egyszerű kis gyöngy lenne benne, ha már cserélheti akkor egy kis delfint szeretne.

Szülők sem ellenzik.

Kérdés, hogy az iskolában szólnának-e érte.

Van valakinek ezzel kapcsolatban valami tapasztalata?



2019. nov. 29. 18:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
41%
Hiába van tapasztalata valakinek benn3, az a tapasztalat arra az iskolára vonatkozik, ahova ő járt. Azon kívül még van ezeregy iskola, honnan tudjuk, hogy a gyerek iskolája mit engedélyez?
2019. nov. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
70%
#6-nak igaza van. Mondhat bárki bármit, az iskolának a világon semmi köze nincs ahhoz, hogy egy gyereknek hány lyuk van a fülén. Azért ne vicceljünk már!
2019. dec. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
40%
Szerintem az elején lehet, hogy kicsit problémás lesz, mert tesin nem szokták megengedni a fülbevalót, de ugye első hónapban nem lehet kivenni. Viszont az első kettőt is megoldották, szóval valószínűleg nem lesz gond.
2019. dec. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Lányomnak 12 évesen lett második lyuk az egyik fülében. Senki nem szólt érte, tesin sem tilos. Csak lógós nem lehet vagy nagy karika (mert az beakadhat). De ha a cimpába simul, semmi nem lesz.
2019. dec. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tudom, hogy 11évesen megengedték a szüleim a +1 fülbevalót pedig nem voltak túl engedékenyek. Itt inkább a suli a mérvadó. Falusi iskolába jártam, hajat és körmöt festeni, sminkelni nem engedtek senkit, na jó, talán 8.-ban néha kihúztuk a szemünket feketével, azért nem szóltak. A plusz fülbevalóért senkinek nem szóltak. Én simán megengedném a lányomnak 10 évesen. (én 31vagyok, a lányom 5éves)
2019. dec. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!