Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ki milyen szempontok alapján...

Ki milyen szempontok alapján választ/választott általános iskolát gyermekének? Többi lent.

Figyelt kérdés
Amikor iskolát kellett választani milyen szempontok jöttek szóba? Tanítónő, közelség, kényelem, erős, tagozat, szakkör stb.

2019. dec. 5. 13:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
51%
Szempont szerintem, hogy hany gyerek kerul egy osztalyba, nem mindegy, h 22 vagy 32. Ha korzetes a suli, jo atgondolni, h milyen a korzete. Esetleg egy lepukkant lakotelepi panelnegyed kozepen all vagy, kerteshazas ovezetben. Jol at kell gondolni mindent, ez igaz, de nagyban szerencse kerdese is. Ha bekerul 3-4problemas esetleg cigany gyerek egy osztalyba, ott meg a leratermettebb es tapasztaltabb tabito is kudarcot vall.
2020. febr. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ami a legfontosabb, ha nem mukodik a dolog, el kell hozni a gyereket, akar meg elsoben. Tolunk is vittek el gyereket, nalunk szenvedett az oszt.tarsak miatt, az uj osztalyban remekul erzi magat. A tanito egy tunder, de a tarsak kikezdtek.
2020. febr. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy a tanito neni szemelye a legfontosabb szerintem. Ha olyan osztaly jon ossze o sem kepes csodat tenni. Nem a tabito nenivel jatszik szunetekben, az udvaron, nem mellette ul ebedbel. A legfontosabb, hogy a gyerek jol erezze magat az iskolaba, szeressen odajarni, orommel menjen, szeresse meg a tanulast is. Ez mulik nagyreszt a tanaron, de az osztalytarsakon, a kozossegen is.
2020. febr. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Ez mind jól hangzik de őszintén aki ott van szerencsésen minden foglalkozáson, nyílt napon neg tudja előre mondani hány problémas gyerek lesz, milyen lesz az összetétel? Maradjunk annyiban hogy mi a korzetesve nem megyünk, inkább jobb hírű részre, de honnan tudhatnam hogy ott lesz e problémas.. Lehet hogy etnikum nem lesz, de más undok lesz.
2020. febr. 2. 14:20
 15/19 anonim ***** válasza:
Őszintén, azt sem tudod megmondani, hogy nem-e esetleg majd a tiéd lesz az egyik problémás... Én sem (és a tanító sem) gondoltam egészen áprilisig, hogy gond lesz a gyerekkel...
2020. febr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Utolsó :attól függ ki mit mond problemasnak. Viselkedeszavar gondolom az oviban is kiderul, uh ez szerintem nem volt egy jó gondolat.
2020. febr. 2. 20:58
 17/19 A kérdező kommentje:
Bocsi elolvastam az utolsó mondatot is. :) Meglepő amit írsz. Milyen problémára gondoltál konkrétan? Nem akartam támadni. Diszes probléma, vagy lassúsag, vagy..?
2020. febr. 2. 21:00
 18/19 anonim ***** válasza:
Nálunk konkrétan akkor "ütközött ki" a figyelemzavar és a magatartászavar, 8 hónapnyi iskola után. Addig semmi gondja nem volt. Az óvónői kb leesett állal csodálkoztak, amikor meséltem, hogy jártunk.
2020. febr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Sajnálom. :( Lehet hogy akkor nem volt egy jó választás az a suli, közeg, előre meg úgy látszik tényleg minden lutri.
2020. febr. 2. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!