Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Októberi gyerek semmiképp nem...

Októberi gyerek semmiképp nem mehet szeptemberben iskolába? Mindenképp évvesztes lesz? Külön kérelmezni sem lehet, hogy mehessen?

Figyelt kérdés
2019. dec. 25. 22:11
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem itt senki nem mondta, hogy minden évvesztes rosszul teljesít az iskolában. Inkább azt mondtuk, hogy a kettő kb semmilyen összefüggésben nem áll egymással. Valóban hiba egy éretlen gyereket iskolába kényszeríteni, de azt állítani, hogy a visszatartásra kivétel nélkül mindenkinek szüksége van, és hogy az iskolaérett gyereknek is az a jó, ha a 3 évesekkel bohóckodik a vegyes óvodai csoportban, nem vall túl megalapozott szakmaiságra.
2020. jan. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
39%
Az áprilisi gyerekemet írattam be szeptemberben. Már senki sem küldi hatévesen a gyerekét suliba, ha nem muszáj, bár most van vmi törvény, hogy kell. Naszóval az én gyerekem a legfiatalabb, mindenki visszatartotta +1 évet!! Nem jó neki, sem fizikailag, sem a tanulnivaló miatt.
2020. jan. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
82%
En 5,5 evesen mentem iskolaba szoval van esely arra hogy mehet iskolaba 13/l
2020. jan. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
52%
Lehet kérvényezni, keresd fel a pedagógiai szakszolgálatot.
2020. jan. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
0%

Aprilisi gyerek vagyok. Abban az evben szeptembertol kezdtem az iskolat.

4-esnel rosszabb jegyem sose volt.

Semmi koze hozza..

Iskolaerettnek tartjak az oviban vagy sem? Ha igen, menjen. En biztos mai napig traumakent eltem volna meg, hogy minden baratom elballag, en meg maradok 7,5eves koromig ovodaban..

A nagyobbik fiam oktober kozepi. Ha iskolaerettnek tartja az ovoda, kervenyezni fogom, hogy mehessen iskolaba.

dec. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
25 az októberi gyereked évvesztes lesz alapból…
jan. 1. 13:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!