Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Hova forduljak ha az osztályfö...

Hova forduljak ha az osztályfönök és az igazgató nem tesz semmit? Összevesztem az szmk-s anyukával aki az osztály pénzt szedi.

Figyelt kérdés

Eddig minden évben egy összegbe fizettembbe ahogy a többi szülö is az osztálypénzt.

Idén jeleztem hogy ezt havonta fogom fizetni csak,mivel nem tudni mikor állnak át digitális oktatásra a gyerekek így értelmetlennek tartom az egész évit kfizetni már most. Havi 3000ft amúgy az osztálypénz. Az szmk-s anyukának nem tetszik,mert így havonta ugrálhat be a bankba befizetni. Mondtam hogy akkor az osztály számlára utalok közvetlenül de ennek a nőnek semmi nem jó. A vita odáig fajult hogy azt mondtam nem fizetek semmit ha vmit vesznek osztályénzböl utolah befizetem a gyerekemre eső költséget ha láttam a számlát. Ki van akadva hogy plussz munkát csinálok neki meg miattam kell többet futkoznia,van vnit olcsóbban tud megvenni számla nélkül,elveszem az idejét a családjától. Szerinte vigyem másik iskolába a gyerekem mert ez egy elit iskola és a gyerekének is elmondta hogy Xy-ék szegények még osztálypénzt se tud fizetni. Az ő gyereke hangadó amugy az osztályban és a barátaival összefogva piszkálják az én gyerekem. Gúnyolják hogy csoró táskában felejtett penészes szendvicsekkel dobálják mivel mi olyan csorók vagyunk hogy biztos kajára se telik.

Jeleztem az anyukának nem kéne belekeverni ebbe a gyerekeket,az osztályfönök nem tesz semmit-gyerekem neki nem panaszkodik,ha látja és hallja közbelép ugyan de legtöbbször nincs ott. Az igazgató és ő is azt mondja felnőttek vagyunk beszéljük meg és háritanak hogy az iskola amúgy sem kérhet hivatalosan osztálypénzt az szmk-s anyuka milyen jó felnhigy már 6. Éve vállalja ezt a plussz feladatot.



2020. szept. 17. 06:08
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
77%
Hát kiváncsi leszek mit hoz össze a kimutatásból. De legalább a gyerektől bocsánatot kért még ha nem is beszélnek. Remélem minden rendben lesz, örülök hogy nem hagytad annyiban a dolgot
2020. szept. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Az enyémnek kellett bocsánatot kérnie...
2020. szept. 28. 06:30
 33/35 anonim ***** válasza:
83%
Ez eleg nagy volt az ofotol!
2020. szept. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
79%
Bocsánat félre olvastam
2020. szept. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
72%
*szemetseg
2020. szept. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!