Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Szerintetek április közepén...

Szerintetek április közepén ki nyitnak az iskolák?

Figyelt kérdés

2021. márc. 19. 12:58
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
83%

2,5 millió oltásig nem enyhítenek. Amihez annyi oltás kell még, mint ami december 26 óta megvan.

Ennyire sok beteg és halott nem volt még, biztos a kormány addig nem enyhít, amig a számok nem lesznek jobbak.

Ha enyhít talán az ovit és az alsót újra nyitja. Tavaly májusban az ovik nyitottak. Május előtt azonban nem hiszem, hogy fognak

2021. márc. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
38%
Ha az elorejelzesek nem tevednek, miszerint jovo heten tetozik a 3. hullam, van erre esely igen. A elso tetozese utan is szinte egybol nyitottak. En latok erre eselyt. Johet a lepont
2021. márc. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
52%
12 es: a második tetőzese után nem volt enyhítés
2021. márc. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
84%
12-es. Az iskolák szeptemberben nyitottak, az nem az első hullám vége volt.
2021. márc. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
Szerintem nem
2021. márc. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
78%
Én bízom benne, hogy legalább az alsó tagozat kinyit. Tanár vagyok, sajnos a kicsiknél érezhetően hatalmas lemaradást okozott a múltkori 3 hónapos bezárás is. Bízom benne, hogy most nem tolják június 15-ig. Összeadva ez már fél év lenne a két lezárással együtt, ami első és második osztályban, mikor az alapokat kell mindenből elsajátítani, hogy később építkezni lehessen rá, nagyon sok kimaradt idő. :(
2021. márc. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
30%

Valóban hatalmas a lemaradás, de nem kellene ennek így lenni. A tanárok magasról tesznek az egészre, elvileg most a tanórák két harmadát online meg kéne tartani felsőben, de a lányomnak jó, ha ennek a felét megtartják. Nem tanulnak semmit sem. Így tényleg komoly gondok lesznek majd középiskolában, nem lesznek meg az alapok.

A fiam 4.-es, ott meg azt mondták, hogy napi minimum 2 órát kell megtartani, ez is a fele annak, amit bent tanulnának. Miért nem lehet az összes főtantárgyat megtartani? Igaz, hogy ott még eléggé igyekeznek a tanárok, de így is le fognak nagyon maradni.

Egyébként nem hinné, hogy 2 hét alatt olyan hatalmas változás lenne az adatokban, és most kinyitni nem lenne észszerű dolog. Bár azt ne keressünk Kormányunk döntéseiben.

2021. márc. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
67%
16-os vagyok, az én fiamnak sincs egyetlen online órája sem, gyakorlatilag a szülők segítségével oldják meg a kijelölt feladatokat, s azt kell visszaküldeni. Pedig egy-egy online óra nagy segítség lenne. Én gyógypedagógus vagyok, úgy érzem digitálisan nehezebb megoldani az ilyen speciális segítségnyújtást, de volt már sikeres videóórám, bár hozzátartozik az igazsághoz, hogy kevésbé sikeres is.
2021. márc. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
75%
Nem fogják kinyitni húsvét után sem sulikat.
2021. márc. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
62%
Az elso hullam majusba tetozott, utana kinyitott minden, a suli csak az evvege kozelsege miatt nem.
2021. márc. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!