Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Az osztályozó vizsgát miért...

Az osztályozó vizsgát miért igyekszik mindenki elkerülni?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 14. 23:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

9-es vagyok, arról az opcióról, amit a tízes írt meg is felejtkeztem. Ez az osztályozóvizsga sem előnyösebb, mint egy pótvizsga. Talán a több felkészülési idő a jobb, viszont az, hogy az összes tárgy, az már nem annyira. Pláne általánosban.

Én például gimis vagyok, nekem jók voltak az eddigi osztályozóim, de azok csak 1-1 tárgyasok voltak, viszonylag kevés felkészüléssel. Ellenben azt én vállaltam annak érdekében, hogy kihagyhassam azokat az órákat. Azt meg nyilván úgy, hogy tudom, hogy jó lesz.

DE az ilyen vizsgák soha nem előnyösek, ha muszájból kell, akkor túl nehéz és nem lehet előre mérlegelni...

2021. ápr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

11-es jól írja..


10-es is az opciókról.



De ha engem nézünk..

Kitűnő, vagy 1-2 négyessel csináltam végig az általánost, gimiben a töri nem ment az 3-as lett, de így is 4,5-6 átlaggal


Nah ezt a teljesítményt alig tanulással hoztam, figyeltem órán.


Aki osztályozóra megy, annak otthon kell megérteni, gürcölni.

És egyszerre minden tárgyból beszámolni.


Alapból általánosban, de még gimiben is vérfagyasztó, amikor egy napra 3 témazàrót fogsz ki..

Nah itt meg 6-7 éves tanagyagból záróvizsga nem is témát zár le..


Szerintem teljesen érthető, hogy önként nem választja az ember az összes tárgyra

2021. ápr. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal könnyebb egész évben megírni 10-20 dogát, mert akkor az anyagnak csak egy kis részét kérdezik, az osztályozón viszont bármi szembe jöhet veled.
2021. ápr. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem pótvizsgára gondoltam, hanem ha valaki nem jár suliba és vizsgázik helyette.
2021. ápr. 15. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!