Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Iskola és a facebook?

Iskola és a facebook?

Figyelt kérdés

Kedves Szülők!


Érdekelne nektek van e külön létrehozott csoport gyermeketek osztályának, az osztályfőnöknek és szülőknek, nem pedig a gyerekek részére?


2022. aug. 5. 16:56
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul az érdekelne, hogy van-e olyan csoport, amelyben a szülők és az ofő van?!

Igen, van.

2022. aug. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Már a kicsinek a bölcsiben is van csoport.
2022. aug. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Leginkább az érdekelne mennyire használja az osztályfőnök a facebook felületet a szülőkkel való kommunikációban?



3 éve nem vagyunk fent a facebookon, és szeretnék továbbra is így maradni. Viszont gyermekem most megy elsőbe, és a leendő osztályfőnök kérte jelöljük be, hogy betudjon tenni a közös csoportba.


Kettőség van bennem, mert nyílván nem akarok vissza regisztrálni, de nyílván azt sem, hogy mi legyünk a különcök. 🙄

2022. aug. 5. 17:16
 4/30 A kérdező kommentje:
Az bölcsi/ovi más tészta, ott nyílván személyesen is naponta találkozol a nevelővel, sőt az ajtóra is kiteszik az aktuális hírt.
2022. aug. 5. 17:18
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok helyen használják, szóval valószínűleg érdemes regisztrálni. Nem csak azért, hogy ne legyél különc, hanem azért mert sokszor fontos információk is csak ott érkeznek. Én sem tartom jónak, de hát ez van...


Mondjuk simán csinálhatsz egy account-ot "Kovács Apuka" néven, amit csak erre a célra használsz.

2022. aug. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
20%

Én csak emiatt nem lennék fent. Másként is meg lehet az információkat osztani.

Pl. nekem a munkahelyi főnököm csinált ilyen csoportot a csoportunknak, és bár van Facebookom, évente 4x, ha belépek, így kiléptem, és megmondtam, hivatalos úton keressenek munkahelyi ügyben, a Facebook magáncélú.

2022. aug. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
16%
Messenger. Messenger csoport. És akkor nem kell fenn lenni Facebookon.
2022. aug. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen van és sokat használjuk, minden infó ott jön.
2022. aug. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

7# itt sajnos a face csoportot is kreál az ofő.



Köszönöm szépen mindenkinek.

2022. aug. 5. 17:42
 10/30 anonim ***** válasza:
68%
Ofő vagyok. Nem használom a közösségi felületeket információátadásra, erre ott van az üzenőfüzet, fogadóóra, illetve tudják a telefonszámom is. Tudják, mikor lehet hívni, esetleg SMS - t írni.
2022. aug. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!