Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Magániskolában többet törődnek...

Magániskolában többet törődnek a tanárok velük ezért kevesebb a szekálás?

Figyelt kérdés
Jövőre megy iskolába a lányom,de már előre félek,mert nagyon érzékeny. Mindene megvan,hogy népszerű legyen,szép,gyors felfogású,kedves..de teljesen összeomlik,ha valaki bármi rosszat mond neki. Még ha valaki csak viccből mond valamit,akkor is. Sportol,nem vagyunk elválva, nincs testvére, önállóan csinál sok dolgot,mégsincs önbizalma. Azon gondolkodom, magániskolába vigyem-e. Ott kevesebb a bullying? Mert ez az egyetlen,amiért hajlandó lennék annyit fizetni, hogy erre külön figyelnek. Állami iskolában mennyire tartják szem előtt,hogy ne bántalmazzák egymást a gyerekek lelkileg?
2022. dec. 13. 19:24
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:

45-ös vagyok. Magániskolába akkor érdemes íratni a gyereket, ha emberi bánásmódot szeretnétek a gyereknek a tanárok részéről. Szerintem ennyi. Hogy a tanítás színvonala jobb-e az nagy mértékben függ az osztálytól, ha nem akarnak tanulni, ott is nehéz. Fegyelmezési problémák vannak bőven, és a tanár a hangját sem emelheti fel, mert már egyből pattognak a szülők. Volt olyan osztályom, ahol képtelenség volt tanítani. Az osztálytársak megint lutri.

Az órák legalább meg vannak tartva, ott legalább még vannak tanárok.

De én őszintén nem fizetnék ennyit, nem tudnak annyival többet nyújtani.

Pláne csak azért, mert a szekálástól félted. Ha még valami tanulási zavara lenne, még inkább látnám indokoltnak. Ott jobban figyelnek azért a gyerekekre, legalábbis a tanulás szempontjából több javítási lehetőség van.

2022. dec. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!