Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Rossz szülő vagyok?

Rossz szülő vagyok?

Figyelt kérdés
A mai napon megfeledkeztem az időről és nem értem oda a buszhoz amikor jött az elsős gyerkőc. Az egyik ismerősünkkel jött haza és így egy megállóval előbb kellett leszállniuk az ismerősnek mert nem voltam még ott. Voltam minden IS csak fehér ember nem. Mással is fordult elő hasonló? Vagy tényleg szörnyű szülő vagyok?

#iskola #Elnéztem az időt
2022. dec. 13. 22:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
18%

Középiskolás?

Mert az abszurd, hogy az általános iskolás jöjjön egyedül busszal.

2022. dec. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
Hát nem te leszel a hónap szülője, az már biztos.
2022. dec. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem egyedül jár. Az ismerősünk lánya ott másodikos és azt mondta hogy így is úgy is megy dolgozni elviszi és haza is hozza őt is. Egy kis faluban lakunk és itt szörnyű az oktatás
2022. dec. 13. 22:29
 4/22 anonim ***** válasza:
44%
Más is hagyta már.ott a gyerekét pl oviban..de azért figyelj mert cudar világ ez amai
2022. dec. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
Ennek nem sok köze a szörnyű szülőséghez. Inkább ahhoz, hogy ha eleve szívességet fogadok el (méghozzá jókorát), akkor duplán figyelek az időre, nehogy annak legyen már kellemetlen, aki így is segít nekem. Más is hibázik nyilván, de azért vigyázz az ilyenekkel, mert ha az lesz a vége, hogy nem viszi többet a gyereket, azt te szívod meg, de nagyon, ha meg nem tudod megoldani az szegény gyereknek lesz a legrosszabb.
2022. dec. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%
Velem az ellenkezője történt. Egy sötét esős napon valahogy elnéztem az időt, azt hittem,már zár az ovi. Teljesen bepánikoltam, sprinteltem,majdnem kitörtem a nyakamat, majdnem elütött egy autó, berontottam az oviba...erre kiderült hogy még csak délutáni alvás van...mehettem haza.:D
2022. dec. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%
Hát mindenki benézheti...velem még nem volt ilyen.A fiam 22 éves,nem is lesz.😅
2022. dec. 14. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%

"Voltam minden IS csak fehér ember nem."


Ki hordott le a sárga földig? Az ismerősöd vagy a gyereked?

Ha a gyereked, akkor nyilván nem ált.iskolában elsős, hanem középiskolában, úgyhogy pofa alapállásba, járjon haza ezentúl egyedül.

Ha az ismerősöd, és rendszeresen ő viszi a gyereket, akkor miért nem hívott fel? Emberileg érthető okból is megtörténhetett volna, hogy nem vagy ott, pl. ha baleset ért volna aznap és kórházban fekszel eszméletlenül, és senkit nem tudsz értesíteni.

2022. dec. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Az ismerősöm hordott le a sárga földig. Igen eddig ő vitte mert azt mondta hogy így is úgy is megy akkor nekem nem kell. Sose kértem rá hogy hordja sőt többször is mondtam hogy ha tehernek érzi hordom én.
2022. dec. 14. 08:03
 10/22 anonim ***** válasza:
85%

Akkor ezentúl hordd te a gyerekedet, aztán találkozni se kell vele többet.

Sokszor az ilyen bűbájos, segítőkész emberek csak azt lesik, hogyan fikázzanak utána, úgyhogy én mindig nagyon meggondolom, kitől, milyen szívességet fogadok el. A legtisztább ügy, ha senkitől semmit, mert akkor ki van zárva, hogy utána megjegyzéseket tegyenek rám.

2022. dec. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!