Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Rossz szülő vagyok?

Rossz szülő vagyok?

Figyelt kérdés
A mai napon megfeledkeztem az időről és nem értem oda a buszhoz amikor jött az elsős gyerkőc. Az egyik ismerősünkkel jött haza és így egy megállóval előbb kellett leszállniuk az ismerősnek mert nem voltam még ott. Voltam minden IS csak fehér ember nem. Mással is fordult elő hasonló? Vagy tényleg szörnyű szülő vagyok?

#iskola #Elnéztem az időt
2022. dec. 13. 22:15
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nem. Gondolom, nagyon belefeledkeztél a munkába.
2023. ápr. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
42%

Szép kis ismerős ez akkor. Lehet, hogy eddig csak az alkalomra várt, hogy kioktathasson, vagy ürügyet találhasson, hogy miért nem viszi ezentúl a te gyerekedet is.

Szerintem ilyen hosszú távon nem szokás segítséget kérni egyoldalúan, vagy van, amiben te segítesz neki? Főleg, ha egyébként te is el tudnál menni a gyerekért.

Max úgy, hogy egy hónapig te viszed, egy hónapig ő, stb.

2023. ápr. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!