Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mit tennél ha az osztályfőnök...

Mit tennél ha az osztályfőnök nem fogadná el a gyermeked? Többi lent..

Figyelt kérdés
Mit csinálnátok ha az új osztályfőnök egyfolytában a gyermekedet hibáztatná, nem hinne neki, folyton megalázná? Vele tisztáznád, amit úgy tűnik nem akar, vagy megkeresnéd az igazgatót? Javulhat a helyzet vagy keressünk új sulit? Vagy várjunk hátha felsőben jobb tanárt kapunk?

jan. 15. 20:11
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
85%

"Vagy várjunk hátha felsőben jobb tanárt kapunk?"

Hátha addig "kicsinálja" a gyereket?

Fogadó órát kérnék és megbeszélném a problémákat. Ha nem megy, akkor megkérném az igazgatót, hogy ő is legyen jelen.

jan. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
92%
Ha most negyedikes, akkor várnék még.
jan. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
93%
Először az osztályfőnökkel beszélnék, aztán igazgató.
jan. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:
1- es, igen először vele kéne, ha egyáltalán hajlandó leülni..
jan. 15. 20:55
 5/51 anonim ***** válasza:
100%

Fogadó óra!

Tisztázni kell a helyzetet, az ofővel!

jan. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
35%
Engem azért nem bírt az ofőm, mert annó a férje, még mielőtt a férje lett volna vagy bármilyen kapcsolatuk lett volna anyumnak udvarolt.... Hülyékkel nem egyezkedtünk, kibírtam valahogy azt a 4 évet.
jan. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy senki nem írta a suli váltást..én elvinném, de eléggé fel kéne akkor zárkóztatni szerintem. Előtte is és utána is.
jan. 15. 22:22
 8/51 anonim ***** válasza:
100%
2es vagyok. Az én gyerekem sulit váltott idén, de kár volt. Ugyanolyan rossz mint a másik, ahonnan menekültunk. Ennek a sikeressége pontosan 50-50 százalék. Veszélyes dolog.
jan. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:
Sajnálom:((
jan. 15. 22:47
 10/51 A kérdező kommentje:
Nekünk csak a tanítóval van bajunk..Mondjuk egy másik se kutya ő majd a következő lesz akivel el kell beszélgetni..
jan. 15. 22:48
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!