Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mit tennél ha az osztályfőnök...

Mit tennél ha az osztályfőnök nem fogadná el a gyermeked? Többi lent..

Figyelt kérdés
Mit csinálnátok ha az új osztályfőnök egyfolytában a gyermekedet hibáztatná, nem hinne neki, folyton megalázná? Vele tisztáznád, amit úgy tűnik nem akar, vagy megkeresnéd az igazgatót? Javulhat a helyzet vagy keressünk új sulit? Vagy várjunk hátha felsőben jobb tanárt kapunk?

jan. 15. 20:11
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
67%
Én középsuli második osztályában azért váltottam másik iskolára mert az osztályfőnök egyfolytában basztatott. Átmentem egy nappali suliba majd váltottam estire. legjobb döntés volt.
jan. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
49%

Nyilván ha nem kedveli, váltani kell. Te sem maradsz olyan helyen, ahol cseszeget a főnököd, max, ha valami elképesztőt tud nyújtani a hely.


Mivel ahogy látom rosszul tanul a gyereked, tuti nem fognak neki örülni új helyen. Ha ezek mellé még a magatartásával is gond van(mi másért nem kedvelné az ofő?) és csak négyes, akkor kb lehetetlen az egész. Ha erről papírod is van, akkor meg teljesen lehetetlen. Ha nincs, mondd már el kérlek, hogy csináltad, az én kitűnő tanuló 4-5ös magatartású gyerekemnek is van, mindenhol elkaszálják és be vannak ijedve tőle, hiába ment egész jól a próbanap, kérdezett valamit padtársától, előre dolgozott és a figyelemzavarára fogták, ami egyébként nincs is neki, meg hogy elfáradt, mikor amúgy délután leckét ír, a barátaival játszik, vagy este 4-5 kor kezdődik neki két különórája is..


Lakcímváltással lehet csak másik suliba vinni. Egyébként mi ennél durvábbakért megyünk el, de a nem hitt neki részt könnyű volt kezelni, egyszerűen a gyerekem mindig "bemártja" magát is. Tehát nem csak azt mondja, hogy xy verekedett, hanem azt is, hogy meglökött, én visszalöktem, elkezdett ütögetni és én megrúgtam, mindezt azért, mert azt mondta, hogy mi Vajkkal szexelünk, én meg azt mondtam neki, hogy egy idióta. Csak már nem hallgatják meg, ha bizonyos gyerekekre panaszkodik, mert az ő piszkálódásaikat tűrni kéne csendben az elfogadás jegyében.

jan. 16. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
100%
Kerdes, hogy valóban így van e, vagy csak a gyerek erzi?
jan. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
100%
Tuti így van, szerintem ő az a kérdező, aki a gyereket korrepetálja és a házijai jók, de nem hiszik el neki, hogy a gyerek képes rá, mert a suliban meg "buta" és nem tudja visszaadni az anyagot. De a kérdés szempontjából ez lényegtelen, ha úgy érzed váltani kell, válts!
jan. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok. Nem rossz. De nem is 6- ös. Attól a tanár rágalmazhatja? Nem magatartás zavaros. Ezt szeretném kideríteni, hogy a gyerek túlóra ezt el v tényleg a tanár utalja és egyfolytában megalázó módon viselkedik vele..
jan. 16. 07:43
 16/51 A kérdező kommentje:
Munkáltatóival is menni fog, kétlem ha valaki négyes tanuló akkor át sem veszik. Persze sok az átjelentkező, akkor nyilván szűrnek.
jan. 16. 07:45
 17/51 A kérdező kommentje:
12- es ha megvédi magát egyértelműen ő a hibás, tehát bizonyos gyerekekkel kivételezik. Tegyük hozza kertem időpontot, válasz semmi..
jan. 16. 07:47
 18/51 A kérdező kommentje:
14- es beleolvastam a topikba amiről írsz. De nem én írtam.
jan. 16. 08:06
 19/51 A kérdező kommentje:
8- as az iskola rossz v a tanár? Ez felső tagozat?
jan. 16. 10:13
 20/51 anonim ***** válasza:
100%

Ofővel beszélni mindenképpen. Ha ez nem visz sikerre, az igazgatóval.

Ha amúgy szereti a sulit, és meg vagytok a többivel elégedve, lehet elég egy osztály váltás is. Mégsem akkora trauma.

Amúgy simán lehet, hogy nem minden úgy van, ahogy a gyerek otthon elmondja...

jan. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!