Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mit szóltok ehhez? Én nagyon...

Mit szóltok ehhez? Én nagyon ki vagyok akadva! (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Én korán elmentem dolgozni,reggel 6 órakor.Amikor "beért" a lányom a suliba,akkor felhívott,mint minden reggel.Nekem a munkába akadt egy kis gond,és mindenkit hazaküldtek.Nem részletezném.Legyen elég annyi,hogy meghalt az egyik munkatársunk.Így hazajöttem.Megyek be.Az ajtója csukva,zene ordít.Na mondom biztos bekapcsolva hagyta a rádiót reggel.(Reggel mindig zenét hallgat.) Megyek be a szobájába,hogy kikapcsoljam a rádiót.Na mit látnak szemeim,ott ül a számítógép előtt.Mondanom sem kell,hogy köpni-nyelni nem tudtam.Ő is meglepődött,és elkezdett magyarázkodni.A magyarázata az volt,hogy ez a legnehezebb napjuk,és a tanár feleltetni akarta.Na mondom maradjál már,ez a legkönnyebb napotok.A végén bevallotta,hogy rajta kívül még 3 barátnője lógott.Délben elakartak menni városozni,mondván én úgysem jövök rá.Mit szóltok ehhez?Legyen büntetés?Még sohasem csinált ilyet....Mi legyen a büntetése?Mit csinálnátok a helyemben?Mikor engedtétek lógni a gyereketeket?Ti igazoltátok?Ja,és a legfontosabb részlet.....A kisasszony 12 ÉVES!!!

2012. máj. 24. 11:14
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
35%

1. Még sosem csinált ilyet? Honnan tudod, mit csinált, ha egyszer nem voltál otthon? A bizalmam megrendülne.

2. Természetesen megbüntetném, ha máshogy nem megy, naponta magam viszem suliba, akár reggel 6kor is, max. vár a padban, aki flegma, így jár.

3. Nem igazolnám. Egyetlen percet sem! Szépen gyűjtheti az igazolatlanokat, és majd rájön, hogy bizonyos mennyiség után tanulhat nyáron is,mert nem érvényes a féléve. Erről persze felvilágosítanám.

4. MINDEN nemű szórakozás megvonva. Gép, mobiltelefon, bulik.


12 évesen mégis mit képzel magáról? MOST fog meg, mert két év múlva sz*rik a fejedre. Már most elkezdte!

2012. máj. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
73%

Amúgy meg így belegondolva milyen kis agyafúrt már:)

Tök életrevaló gyerek!

Az egy másik kérdés, hogy nem helyes, meg blabla, de akkor is hogy megvezetett már XD

Pacsit nem adnék érte, de nem büntetném, az tuti, legközelebb figyelj jobban, mert bevisz az erdőbe:D

2012. máj. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
84%

Semmiképp se büntesd számítógép,telefon,szórakozás megvonásával.Ugyanis majd jobban kifogja fejleszteni így csak a módszereit,hogy hogyan verjen át.Mindig is arra vágytam,hogy anyával mindent megtudjak beszélni.Sosem tudtam megbeszélni.Az anyák és az apák mindig ott hibázzák el,hogy keveset beszélgetnek a gyerekükkel.Mindig ez a hiba,ez vezethet sokszor halálhoz(drogozás,alkohol,cigizés->diszkós balesetek)..mert egy ilyennél ha a szülő felhívja a gyermek figyelmét,és nem büntet,akkor a gyerek hallgatni fog rá.

A büntetések amúgy is lázadást keltenek csak benne..először elkezd üvölteni veled,aztán becsapja a szobaajtót,végül te csak nézel magad elé,hogy mit rontottál el.

Anya engem egyébként emellett nagyon szeret,mert mindent próbál megadni..de az eszemet,amennyi van,azt magamtól szedtem össze..:) Anya sosem büntetett,anya sosem vert meg,még csak egy kis pofont sem adott soha.Bár beismerem,sokszor,ahogy viselkedtem vele,bizony megérdemeltem volna.Bunkó tini vagyok,meg kell mondani,DE!

1.Nem drogozok!

2.Nem vagyok alkoholista,sőt egyáltalán nem iszok!

3.Nem cigizek egyáltalán!

Ami a legjobb,hogy diszkóba se járok,mi a barátnőimmel inkább moziba megyünk,vagy mekizünk,vagy beszélgetünk a Duna-parton.A tanulmányi eredményeim 3-as 4-es között vannak.Szakközépbe járok.


16/L-10.osztály

2012. máj. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 mustafakebab válasza:
78%

Én is lógtam annak idején suliban. Apám először röhögött, majd maga mellé ültetett és azt mondta:

-Én is lógtam az iskolában, és most heti egyszer látlak titeket mert kamionozok. Járj iskolába ha nem akarsz így járni mint én.

Rá egy hétre ugyan úgy lógtam, fater már kevésbé volt elnéző, akkora pofont kaptam, hogy még ma is érzem a súlyát. Nem muszáj elsőre büntetni.

2012. máj. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Én igazolnám. Ugyanis, kölkök, csak szólok, hogy az igazolatlan miatt a szülő is szop.

De nem tudom mit csinálnék. Nem örülnék az biztos.

Egyszer ált sulis koromban én is lógtam a suliból, le is buktattak a szomszédok, és anyám igazából nem is tudom mit csinált velem. De nem büntetett meg. mondjuk nem voltam lógós, egyszer fordult ez csak elő.


Ha csak egyszer fordul elő, akkor nem csinálnék semmit. Max elmondanám, hogy ez volt az utolsó ilyen húzása

A lebukás miatt, úgy is annyira ciki az egész, és annyira szégyelli magát, hogy nem fog többet ilyet csinálni


Ha notóriusan lóg a suliból, elkezdenék azon töprengeni, hogy nem drogozik e (de lehet, hogy csak rémeket látok)

2012. máj. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

ja és kb 11-12 éves lehettem én is. Haverom átjött, hogy együtt menjünk suliba, én nem találtam valami cuccomat, ezért elkéstünk az első óráról, a második óra vmi nemszeretem óra volt, akkor ne menjünk be, a végén meg otthon maradtunk teljesen :)

nagy botrány volt, de én nem kaptam ki (fiú vagyok) max leszidtak, de erre már nem emlékszem, az biztos, hogy ilyen 1 hétig nem nézhetsz tv-t biztos nem volt.

2012. máj. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

2-es, nálatok bűncselekmények vannak? :o

maffia család vagytok? :)

2012. máj. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 Sókristály ***** válasza:
100%

Most komoly volt a kérdés a bűncselekmény szóval kapcsolatban?

Nem, nem vagyunk maffiacsalád, csak 3 kamasz, és 2 kicsi mellett kialakult néhány egyedi szóhasználat a családban :-)

2012. máj. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
12 évesen lóg? Azigen...
2012. máj. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.A kisasszony bocsánatot kért.Beszélgettünk a lógásról.Arról is beszélgettünk,hogy én is lógtam,DE nem 12 évesen.Főiskolán lógtam,még csak gimibe sem.Megígérte,hogy többet nem csinál ilyet,elhittem,mert tényleg őszintén mondta.Egyébként leigazoltam.Köszönöm még egyszer a válaszokat!:)
2012. máj. 25. 14:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!