Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Lányok -> ti hogy viselitek a...

Lányok -> ti hogy viselitek a menzeszt?

Figyelt kérdés
Igen, tudom hogy nem ebbe a témakörbe tartozik igazán a kérdés, de érdekelne a korombeliek válasza is, és szerintem ők inkább itt találnák meg. Az a helyzet hogy nekem amikor megvan, szorongani kezdek, és folyamatosan félek, igazából nem is tudom mitől. A furcsa ebben az egészben, hogy leginkább akkor érzem ezt, amikor suliba kell mennem ezeneken a napokon. Itthon egész elviselhető, de ha több ideig kell valahol máshol lennem konkrétan rettegek és minél előbb haza akarok jutni. már 10. osztályba járok, és ez a helyzet a kezdetektől kb így van, ami olyan három évet jelent.. évente legalább egyszer mindig sikerül hazakéreckednem magam, de nem tartom olyan jó ötletnek és lelkiismeretfurdalésom is szokott tőle lenni xd máskor egyszerüen siöerül pont akkorra összeszedni egy hasmenésen vírust, vagy kicsit jobban megfázni, és nem viccelek, ilyenkor bármire képes lennék hogy otthon maradhassak :| xd és a lényeg..tegnap megjött (Y) ma elég erős, holnap is még az lesz ha az eddig alkalmakat nézem, és hétfőtől kezdene el gyengülni.. de már most félek valami tipp / tanács / ötlet / tapasztalat? bárminek örülnék, főleg ha kicsit meg tudnátok nyutatni..>< köszönöm szépen előre is.:)

2013. jan. 5. 12:45
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Majd meglátom, ha a szükség kívánja esély kell adni mindennek :D köszönöm a választ.:)
2013. jan. 5. 18:19
 22/28 anonim válasza:
100%
úúú sziaa :) nekem is mindog ez a bajom mondjuk énse nagyon szoktam görcsölni szinte semennyire csak kicsit depisebb vagyok akkor. Azt utálom a legjobban amikor suliba jön meg példáúl már 4 hónapja ugy jött meg vasárnap kész kínszenvedés az egész hét az h mikor jön meg az beállt csak van h 8 napig is tart na ekkor vagyok kikészülve. Általában sok van óra után mindig zudul de nekem anyum mondta erre h ő mindig örül ilyenkor mert "megtisztul" naszóval keddenként van duplatesink és át is kell mennünk egy másik suliba és hát az nem kifejezés h kellemetlen... amugy betétet használok 14/l
2013. jan. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
67%

Szerencsésnek mondhatom magam mert semmi bajom a meglévő jellemhibáimon kívül. :D

Nem én vagyok a legtündéribb teremtés,de ez mindennapos személyiségi jegy. :)

2013. jan. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

24-es ha ez nekem szól,

nem értem,hogy miért bánt téged a válaszom, elmondtam az igazat.

senki nem kíváncsi rám: a kérdező feltett egy kérdést és én válaszoltam :)


nem tehetek mást csak örülök annak,hogy nincsenek hangulatingadozásaim vagy görcseim, ha ez téged bánt lelked rajta


menj és egyél egy kis csokit, jobb kedvre derít :)

2013. jan. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
13 éves koromban jött meg először, akkor még semmi bajom nem volt menzesz idején most meg kb. 1 héttel előtte fájnak a melleim és 1 nappal előtte a hasam is fáj. Igyekszem nem törődni vele :) 15/L
2013. jan. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
51%
utolsó előttinek: nem eszek csokit mert nemigazán a kedvenc édességem amúgy meg nem én vagyok az aki még gépelni sem tud... :))
2013. jan. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Hát én nagyon köszönöm a válaszokat de azért össze inkább ne vesszen senki :))
2013. jan. 6. 16:32
 28/28 anonim ***** válasza:

öhm.. szerintem attól félsz, hogy valaki "meglátja" vagy "észreveszi" rajtad hogy megvan...


Én egész jól kezelem, nem hisztizek, nem fáj.. Ugyan olyan vagyok mint máskor :)) Rám nincs így hatással :D

2013. márc. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!