Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Hogyan reagálnátok, ha 3....

Hogyan reagálnátok, ha 3. osztályos fiatok intőt kapna, mert egy tanár meglátta, amint az iskolaudvaron pisil egy fa mögött szünetben?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 14. 23:28
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
96%
Elmagyaráznám neki, hogy ilyet nem illik. Ennyi. Nem tragédia.
2014. ápr. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
72%

Elmondanám neki, hogy ilyet nem csinálunk, ilyenkor szólunk a tanárnak ( tanár néninek ), hogy pisilni kell, be mehet-e.

Azért látom, sok itt a GYK-n az első gyerekes tapasztalatlan szülő ( főleg anyuka, biztos vagyok benne, hogy az apa sem különb, csak ő nem ismeri be és nem kér segítséget :) )

2014. ápr. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
14%
Ahogy az előzők mondják. De én beszélnék a tanárral is, ő miért büntette, mért nem nevelte inkább, magyarázta el neki, hogy ne tegye?
2014. ápr. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
44%
Istenem, hát csak megjelölte a területét.
2014. ápr. 15. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
60%

Azért még mindig jobb, mint

https://www.youtube.com/watch?v=52R-znOwjkk

2014. ápr. 15. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
92%
Megkérdezném, hogy miért csinálta, aztán a választok fuggoen reagálnék. Nekem sajnos van ilyen jellegű tapasztalatom. A tanár nem engedte be mosdóba a gyerekemet, igy az udvaron egy bokorban végezte el a dolgát. Nálunk intő nem volt, csak a tanár letamadt délután, hogy meg kellene nevelnek a gyereket, hogy a mosdóban pisiljen, ne az udvaron. Nem jutott idom válaszolni, mert a gyerekek akik meg a szülőkre vártak kórusban kezdtek el kiabálni, hogy "kéreczkedett a Zsuzsi de nem tetszett beengedni". ....
2014. ápr. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
57%
elszégyellném magam, hogy 10 év alatt ennyire nem tudtam megnevelni.
2014. ápr. 15. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
91%
El kell beszélgetni a fiaddal. Egyrészt, hogy ilyet nem csinálunk, másrészt meg hogy kéredzkedett-e mosdóba. Ha nem akkor jogos a beírás.
2014. ápr. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
31%

Engem apaként nem nagyon érintene meg a dolog. A férfiaknak ezért jó, mert nekünk az egész világ WC. :) De viccet félretéve azért ez nem akkora tragédia. Hányszor látni, hogy játszótéren az anyukák nem viszik haza pisilni a dedet, hanem egy bokrot, vagy fát választanak illemhelyül. Ez simán lehet családi példa is.

Alapvetően semmi kivetnivalót nem látok benne...

2014. ápr. 15. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
80%
Hat utolsó, azert aa gyerekedet ne arra tanitsd, hogy bárhova oda vizelhet, mint egy állat vagy egy hajléktalan..... Kicsit tobb igényességet!
2014. ápr. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!