Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Miért kísérik el a szülők a...

Miért kísérik el a szülők a gyerekeiket felvételit írni vagy nyelvvizsgázni?

Figyelt kérdés
Engem egyikre se kísértek el csak ki raktak a suli előtt. De hallottam (meg láttam), hogy mást az anyukája, vagy apukája (vagy mindkettő) elkísér. Miért van ez? A gyerek akarja vagy a szülő? A szülők miért nem adnak egy kis önállóságot a gyereknek az állásinterjúra sem fogják majd elkísérni.

2016. jan. 12. 16:38
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
szerintetek mit csináljak, ha lányom sokkal viccesebb amikor ír, mint amikor megnyilatkozik, én olyan türelmes vagyok pedig, mindig szépen és kedvesen szólok, de a lányom az borzalmas szlenget vesz fel a számítógépen, iszonyú, hogy miket nem lát ott, fogalmam nincs mire való ilyenkor az értelmiség és hol van, csak akkor nyugszik meg, ha üvöltök, mint a sakál, pedig én kislány koromban a tizedét se engedtem meg magamnak, velem sokkal hamarabb üvöltöztek, szerintetek mi a megoldás?
2016. jan. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 klopusz ***** válasza:

Szia!


Éppen tegnap mondta a kisebbik lányom, hogy annyira frászban volt a felvételin (ott voltam, láttam, szó szerint pánkiban volt), hogy ha nem mentem volna vele, simán elfutott volna az iskolából :)

2016. jan. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
az nagyon nem jó, ha nem engedik a szülők érvényesülni a gyerekeiket, vannak olyan tendenciák, ahol a mami sokkal többet tud mondani a fogyatékosságról is, mint, hogy az ember úgy érezze magát, valóban, valamelyik válaszolónak reagáltam, aki az édesanyja miatt érezte magát fogyatékosnak
2016. jan. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy vannak olyan gyerekek, tudok ilyet, akikre pályáznak a tanárok, meg pályáznak a riválisok, vagy akiknek nem lehet gyerekük és akkor rivalizálnak a szülővel, ha elválnak, akkor pláne így van, így aztán szerencsétlen, hiába olyannyira gazdag is a felfogása, hát sajnos nem tud mit csinálni, ha mindne oldalról rossz, mert, ha nem foglalkozik a gyerekével azért, mert lesetojja, ha pedig fogalalkozik vele azért, mert most hova játssza az agyát, vannak olyan szülők, akik nem tudnak soha jót tenni, vannak olyan emberek, akik tudnak a szülővel együtt hatni a gyerekre, és vannak, akik, csak látszólag a gyerekért, de kihangsúlyozva a szülő ellen, majd én megmutatom neked, hogy nem kell elhívni anyukát, fogadjunk, hogy megint a te életedet akarja élni, nézzed meg, hát már levegőt se hagy venni, szegény kislány, majd én hagyom, hogy vegyél egy jó nagy levegőt, és így tovább, ezek béna játszmák, a gyereket hangolni a felnőtt társadalom szarságaiért elég nagy önzés
2016. jan. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt mindenkinek magának kell eldöntetnie. van, aki igényli, van, aki nem. Én nagyon örültem, hogy 26 évesen a férjem elkísért a szóbeli és írásbeli nyelvvizsgámra is. Érztem a támogatását, a biztatást.
2016. márc. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!