Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Általános iskola harmadikból...

Általános iskola harmadikból negyedikbe van pótvizsga?

Figyelt kérdés

#évismétlés #pótvizsga #ált iskola #harmadik negyedik
2016. máj. 14. 12:54
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
52%
Tehát a gyerek most harmadikos, de tavaly már elolvasott egy könyvet a napfogyatkozasrol és előadást is tartott belőle. ... Ez nem életszerű, kérdező.
2016. máj. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:

miért kéne egy egész könyvet elolvasnia?? ezt hol írtam? elolvasta könyvben. Nem csillagász, gyerek :) És igen, 2 hét alatt megtanult olvasni elsőben, azóta a wcre is könnyvel jár, meg nem tvn, meg este olvas az ágyban. Nálunk sok ismerős gyereke ugyanígy tesz, ebben mi az extra? nem is tudtam, hogy az olvasás nem életszerű :O


amúgy voltak rajzok is, és biza lerajzolta a többieknek, hogy nap föld, hogy kerül a hold közéjük, miért csak részleges... Nem olyan bonyolult a dolog. mi azon a fura, ha valakit valami érdekel utánanéz? amúgy az én gyerekkori könyveimből nézte meg. no meg neten.

2016. máj. 14. 20:31
 23/43 anonim ***** válasza:
Fővárosiak vagytok, vagy ahhoz közeliek esetleg?
2016. máj. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:
nem túl messze a fővárostól. De a bejárást gyerekekkel nem tudnánk megoldani munka mellett.
2016. máj. 15. 18:40
 25/43 Franz Müller válasza:
74%
Ha ilyen nagy a gond, ki kell venni a gyereket az iskolából. Régebben volt lehetőség arra, hogy magántanuló legyen és csak félévente kellett vizsgáznia. Az nem jó, hogy 3 év alatt már 2 iskolát megjárt a kicsi. Ha a szülő is pedagógus, biztos van lehetőség a házi oktatására. Mit mond ezekre a kérdésekre a Nevelési Tanácsadó?
2016. máj. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:

igen, a magántnulóságon már elgondolkodtunk. Egy baj van, a gyerek simán lázad ha kell, de imád közzöségbe járni. És sokminden tudok lenni, de 20 másik gyerek az nem :)


mint írtam vittük mindenfelé, semmi baja. Egyébként mit kéne mondania a nevtannak a tanári inkompetencián kívül? suliváltáskor kitünő volt mint említettem, amíg a két tanár nem találkozott. Vagy hordjam addig a nevtanba, amíg kitalálnak valamit mégiscsak? Mert ugye addig jár a korsó.

Miért hibáztatjuk egyből a gyereket? nyilván nem tökéletes. gyerek. Senki se tökéletes. De semmi késséghiánya nincs.

2016. máj. 16. 14:00
 27/43 anonim válasza:
100%
#10 Siman meghuznak pofara.Tapasztalatbol mondom.Sikeres potvizsga utan rögtön az elsö oran az uj tanevben (matek)benyögte a tanar:"A,hat itt vagy?Sikeres potvizsga,mi?Nem baj,iden megint megbuktatlak!"Es a meg is tette.Felevkor is+ev vegen is.Rohadek :)
2016. máj. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
Ugyan már. Ha valaki mindent tud, mindig felkészült, hogy lehet megbuktatni? Nem tűnhet el minden dolgozat. A tanárnak bizonyítania kell az adott jegyet. Kamu az egész.
2016. máj. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:
28 as, nem is bukott meg a 27 es, mint írja simán átment pótvizsgán.. aztán így kezdődött az év. nyilván ha ok a tudása pótvizsgán megint simán veszi a kanyart. Ettől még a tanár megbuktathatja sajnos.
2016. máj. 17. 10:59
 30/43 A kérdező kommentje:
28 as, hja, és senki se tud mindent. Én simán írok bármelyik matektanárnak az általa tanított anyagból olyan dogát, amit nem tud megcsinálni. Ahogy nekem is tudnak bármelyik felkészült matekos írni ilyet. Látszik, hogy fingod sincs a szakmai felkészültségről. (gondolom a matekról mégannyi se.)
2016. máj. 17. 11:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!