Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Általános iskola harmadikból...

Általános iskola harmadikból negyedikbe van pótvizsga?

Figyelt kérdés

#évismétlés #pótvizsga #ált iskola #harmadik negyedik
2016. máj. 14. 12:54
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
77%

Kezdjétek el nyalni a tanár s***t. De most komolyan beszélek. Megpróbáltatok mindent nem ment. A rossz viszony ápolásával csak veszítetek, tehát taktikát kell váltani.

legyetek jó fejek, engedékenyek kedvesek. Lehet aprób ajándékkal is stb.

Megjegyzem, valószínüleg nem a gyerek tett olyasmit, amiért ez idáig fajult, hanem ti.

Talán már az elején kétségbe vontátok, a módszereit. Talán jobban tudtátok mint ő? Talán megkérdőjeleztetek egy adott osztályzatot?

Én arra tippelek, valami ilyesmi vezetett oda, hogy a tanár a gyereken áll bosszút.

Adjátok fel, ne legyetek okosabbak. A tanárnak mindig igaza van akkor talán leszáll a gyerekről.

2016. máj. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

Nem értem. Első óta, mikor még igazából nem is ismerte a gyereket/Titeket, azóta ezt csinálja?

A másik amit nem értek. Elvittétek egy másik iskolába, amit szeretett, kivirult, akkor mi a fenének vittétek vissza oda, ahol van ez a tanító? Mégha oda is utánatok nyúlt - ez már egy kicsit tényleg maffia főnökös azért, hiszem egy kisgyerekről van szó - de nem lennétek napi közvetlen kapcsolatban a tanítóval. Miért vittétek vissza a suliba?

2016. máj. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 A kérdező kommentje:

Írtam egy hosszú választ, de rájöttem, már mindent leírtam, azt is hogyan erült ugyanahhoz a tanárhoz (nem nem mi vittük ugyanahhoz, mi úgy tudtuk , máshoz kerül, évnyitó előtt egy nappal délután közölték velünk, hogy hozzá tették, de szerintem ezt is írtam)


igen szürreális, igen maffiás, igen nem tudjuk mi a tanár baja. kb a fél suli ezt találgatja már, a tanári kar is. A diri tudja, arra rájööttünk, de ő meg csak annyit kommunkikált velünk, hogy máshova nem hajlandó tenni a gyereket, akkor se ha van hely.


A gyerek nem tört meg, nem utálta meg a tanulást (erre megkaptam már, hogy ez nem normális viselkedés egy alsóstól, mert már rég bőgnie kéne -- ezt a köztes tanító mondta, amikor hirtelen elkezdte szórni a kamuegyeseket neki--- És vigyük dokihoz, miért nem tört még mindig meg)


Szóval evvan. most úgynéz ki, mivel írtak egy olyan dogát, ahol másik tanár is felügyelt, így nem buktatható ismét. Mert ugye a tudás az tudás. De dogákat továbbra se kaptunk ki, csak ennyit tudtunk meg. ez is valami.

2016. máj. 23. 19:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!