Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Általános iskola harmadikból...

Általános iskola harmadikból negyedikbe van pótvizsga?

Figyelt kérdés

#évismétlés #pótvizsga #ált iskola #harmadik negyedik
2016. máj. 14. 12:54
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Potvizsgazni akkor szokás, ha megbukik az ember. Ha sikerül a potvizsga, akkor megy a következő évfolyamra, ha nem sikerül, akkor osztály ismétlés. Ennyi.
2016. máj. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

Nos, valóban se tanár, se matekzseni nem vagyok. Szerinted viszont a gyereked zseni, mindent tud, ergo nehéz lehet olyat kérdezni tőle, ami mégsem megy neki. Ennek a tanárnak ,egiscsak sikerül. Ráadásul Don Corleone ártatlan szuzlany hozzá képest, hiszen rettegesben tartja a környék összes iskolájának minden tanárát. Ugye? Vagy inkább a gyerek mégsem olyan jó, a tanárral pedig semmi hiba.

Tudod az én gyerekemnek is volt gondja a tanárral és viszont. Érdekes módon iskola váltás után a gondok megszuntek. Ha nem szűntek volna meg, akkor nem az merült volna fel bennem, hogy a tanár a gyerek után nyúlt, hanem az, hogy a gyerekkel van valami gond. Te biztos vagy abban, hogy csak a tanár a hibás. Akkor hajrá, újabb iskola váltás. Vagy akár osztály ismétlés is lehetne, aztán ha annyira jó a gyerek, ahogy te hiszed, különbözeti vizsgával mehetne a felsőbb évfolyamra

2016. máj. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:

ennyire értetlen nem lehetsz. Amíg nem volt az éves tanári összeröffenés a városban, addig a másik iskolában KITŰNŐ volt a gyerek!! utána pedig a tanár és az igazgató maga közölte, hogy igen az előző tanító adta ki az ukászt. Igazad van, ez az én fejemben se fordult meg, de egyszerűen közölték velem, amikor elmentünk megkárdezni, hogy az addig kitűnően teljesítő gyerek egyik napról a másikra miért csak rosszjegyeket kap.


többször írtam hogy nem tud mindent, teljesen normális gyerek, aki szeret tanulni ráadásul. (mondanám, hogy valami fura oknál fogva, de semmi fura nincs benne, tekintve a családi hátterét)


értem én, hogy véded a mundér becsületét, de ez védhetetlen. amúgy meg mit kell belemagyarázni? nincs mit belemagyarázni. Azért bukott meg eddig mindig a dolog, mert végül valahogy mindig megszereztük a dogákat, és igazgatói szembesítésen mindkét tanító bebukott, ott volt a gyerek teljesítménye feketén fehéren. Mert abban igazad van, a tudással nem lehet mit kezdeni. De idén valahogy mindig volt kifogás, hogy miért nem kapjuk meg a dogákat. bement apuka is, sőt, külsős tanár is már!! Pedig igen, a gyereket a dogák védik.

2016. máj. 17. 11:21
 34/43 anonim ***** válasza:
84%
Nevetséges. Ha igaz lenne, akkor egy épeszű szülő azonnal feljelentést tett volna a tanár és az igazgató ellen. Te nem tettél ilyet. Nem érdekel a gyerek? Vagy attól félsz, nehogy kiderul, semmi gond nem volt a tanárral, egyszerűen a gyerek nem teljesít jól? Mellesleg kizartnak tartom azt is, hogy ilyen elhangzott volna, hogy a "masik tanito adta ki az ukazt".
2016. máj. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:

34 es. mond már el, mi a kizárt az egészben: és áruld már el, hol jelented fel? ez külön érdekelne. Rendőrségen? A klikknél? (ott elindítottuk, azóta is semmi) Igazgató? egyik tanár dirije közölte, hogy a tanár megfellebezzhetetlen, akármit megtehet (ezt így szó szerint) a másik suli igazgatója meg adott fegyelmit a tanítónak, aki aztán behivatott, megpróbált elküldeni a fenébe, majd közölte, akkor is azt csinál amit akar, az igazgató nincs ott az órákon, max heti egyszer tud bemenni.


persze elképzelhetetlen. Mert nincs ám kontraszelekció a tanítói pályán. Csupa tudós elme okítja a gyerekeinket. irigység, butaság nem is jellemző köztük. Ne röhögtess. Mégcsak nem is egyedi a példánk. ismerek olyat, aki ténylegesen elköltözött hasonló miatt végül. (mi ezt nem tehetjük meg jelenleg, de bevallom, már néztünk másik városban lakhatást.. )


tanító vagy aki kínoz gyerekeket pofára ha nem szimpatikusak? vagy mi az ami miatt itt nyomod a fellengzős dumát egy részletes leírásra? (megjegyzem volt szerencsém a tanárképzéshez... no komment.. a tanárok fele nemhogy kontraszelektált, hanem soha nem szabadna gyerekek közelébe engedni őket, nemhogy kicsik közelébe)

2016. máj. 17. 11:53
 36/43 anonim ***** válasza:
100%
Már írtam, hogy nem vagyok tanár és azt is, hogy a gyerekemnek is volt problémája a tanárral és viszont. Én megoldottam a helyzetet, átvitt másik iskolába. Ne röhögés, olyan nincs, hogy Szabó Katika alsós tanító majd atszol/konferencián ki adja utasitasba, hogy a Kovács Petit meg kell buktatni. Nincs ilyen. Ha lenne, akkor a kedves szülő tesz feljelentést : rendőrségen megfélemlítés miatt, lopás miatt (eltűnt dolgozatok) , okirathamisitas miatt (erdemjegy hamisítás). Ír a jegyzonek, az igazgatónak, a polgarmestenek, kiveszi a gyereket magantanulonak, elkoltozik, munkahelyett vált. Nem itt nyomja a gépet, hogy a tanár így még úgy, szegény gyerek.
2016. máj. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:

persze, munkahelyet vált, elköltözik... viszi az összes gyerekét. meg nyer a lottón, hogy mindez pikk pakk menjen :D :D Ember, te hol élsz?

olvasni tuti nem tudsz, mert konferenciát stb emlegetsz... témát befejeztem. a héten eldől valszeg, merre tudunk tovább indulni. (rendőrség amúgy nem foglalkozik evvel, max ombudsman... De te nyugodtan járkálj a rendőrségre a diákproblémákkal.)


amúgy tényleg jó lenne, ha nem történnének hihetetlen dolgok a világban, imádom amikor konkrét dolgokra közlik velem, az nem úgy van, és nincs. (nem csak ennél, hanem de sokszor láttam ilyet már.. amikor meg valaki mégis megtapasztaja véletlen hogy van, akkor köpni nyelni nem tud, hogy hja, igazat mondtál annó) vagy magadból indulsz ki és a neten hazudozni szoktál unalmadban mert nincs jobb dolgod? komolyan. Értelme volt széttrollkodni más kérdését... gratula. Veregesd meg a vállad, te biztos szuper szülő vagy, én meg szar, mert nem fogom meg az egész családot, adom fel mindannyiunk életét, hanem helyben küzdök.

2016. máj. 17. 12:21
 38/43 anonim ***** válasza:
Ha a gyereknek is ilyen nagy arca van, akkor nem csodálom, ha nem szereti a tanár. Sok sikert a továbbiakhoz.
2016. máj. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 Atlius válasza:
100%
Nem lehet valamilyen múltbéli sérelme a tanítónak felétek? Közös barát, rokon által? Nekem ez inkább valamiféle bosszúhadjáratnak tűnik a leírtak alapján, és nem unszimpátiának a gyerek-tanító kapcsolatukban.
2016. máj. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:
Ezt tobben mondtak. De hacsak az nem kapcsolat hogy kozel lakom a munkahekyehez akkor nincs
2016. máj. 20. 10:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!