Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Osztálypénzt ha befizetem, de...

Kcsaba33 kérdése:

Osztálypénzt ha befizetem, de a gyermekem nem tud részt venni a kiránduláson akkor a rá eső rész hova lesz?

Figyelt kérdés
500ft/hó oszt.pénzt fizetünk. Tavaly a kirándulásra kiszámolták,hogy az osztálypénzből minden gyereknek 3600ft-ot állnak.Műtét miatt a lányom nem tudott részt venni a kiránduláson.Nem volt részére hely lefoglalva mert tudtuk előre,hogy nem fog tudni elmenni.Kicsit azóta sem értem,hogy ha a beadott pénzt osztották fel egységesen,akkor azok a gyerekek az enyémmel együtt akik nem tudtak menni,nekik nem járt volna vissza ez az összeg? Egészségügyi okokból sajnos többnapos kiránduláson idén sem tud részt venni a gyermekem és már most mondták,hogy az oszt.pénzből állják idén is 1 részét a kirándulásnak...de ha nem tudunk részt venni akkor az általam befizetett összeg hova lesz???Hogy van ez?aki jártas ilyenben az legyen szíves magyarázza el,mert én nem értem. 10éve mikor a nagyobbik volt sulis,ha nem ment a ráeső részt mindig visszakapta.
2016. szept. 13. 11:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
9es, 8as vagyok! a kérdező a tavalyi osztálypénzt nem kapta vissza, ez így hol előre? már rég vége! arra írtam, hogy én időn nem fizetném, az 7 havi osztálypénz amit tavaly nem költöttek el a gyerekére...
2016. szept. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Vilcsianyuja ***** válasza:
Az a hajó már elment. Vagy szedjék vissza arányosan a többi gyerektől a rájuk fordított osztálypénzt? Mert akkor kevesebb jutott volna a tavaly kirándulókra 3.600,-nál. Nem hinném, hogy a kérdező ebbe bele akarna menni.
2016. szept. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!