Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » A tanárnak van joga a cigarett...

A tanárnak van joga a cigarettámat?

Figyelt kérdés

Órán felmérőt írtunk, a cigarettám pedig a padon volt. Hozzá sem nyúltam, csak írtam a felmérőt.

Erre a tanár odajött hozzám és mondta hogy még nem vagyok 18 éves, ezért elvette a cigimet.

Mi jogon vehette el ha még az órát sem zavarta, csak a padon volt?



2016. dec. 13. 17:28
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Bocsánat, kifelejtettem a címből egy "elvenni" szót.
2016. dec. 13. 17:31
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Ès neked van jogod cigid vinni magaddal az iskolába, kisgyerek?
2016. dec. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

Van, mivel nem oda való.

Ha annyira menőzni akartál, hogy kiraktad az asztalra, hogy mindenki láthassa, akkor most vállald a következményeit.

2016. dec. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Joga van kis hülye. Én a helyében ezt jelenteném is. Kiskorú kezébe cigi, pia, drog nem való.
2016. dec. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
90%
Szóval órán kitetted a padra a cigit, ami távolról sem oda való, ráadásul nem is lehetne nálad, mert kiskorú vagy, és aztán még a jogokat firtatod? Az igen!
2016. dec. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%

Milyen érdekes...

Pár éve ezért mi még lapítottunk volna nagyokat, hogy csak anyám meg ne tudja, eszembe nem jutott volna a tanár jogát megkérdőjelezni. Pedig nem vagyok öreg.

2016. dec. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
19%
Alapvetően nem, nincs joga. Nem nyúlhat a tulajdonodhoz az engedélyed nélkül. Nekünk ezt egy tanár egyszer elmagyarázta, mikor kölcsönkért egy tollat.
2016. dec. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
98%
Van joga nincs joga.... Kár ezen vitázni... Legközelebb ne tedd ki a padra és akkor nem veszi el.... Amúgy meg úgy is mindenki erzi rajtad hogy cigiztél/cigizel.
2016. dec. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
ezért tartunk itt... mert meg merik kérdőjelezni, hogy mihez van joga a tanárnak... én lapítottam volna mint szar a gazban, és azon imádkozom, fel ne hívja anyámat... nem hogy a jogait firtassam :O
2016. dec. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
Kicsi csíra mit képzelsz magadról?Te sz*rtad a spanyol viaszt?Én még pofán is vágtalak volna.
2016. dec. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!