Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » A tanárnak van joga a cigarett...

A tanárnak van joga a cigarettámat?

Figyelt kérdés

Órán felmérőt írtunk, a cigarettám pedig a padon volt. Hozzá sem nyúltam, csak írtam a felmérőt.

Erre a tanár odajött hozzám és mondta hogy még nem vagyok 18 éves, ezért elvette a cigimet.

Mi jogon vehette el ha még az órát sem zavarta, csak a padon volt?



2016. dec. 13. 17:28
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, végül visszakaptam.
2016. dec. 16. 17:53
 12/16 anonim ***** válasza:
86%

Ha nem vagy 18éves, akkor nem is lehetne cigid. Neked tilos.

Mi is bagós banda voltunk, az OF meg nagyon elitélte. Mi még suliba menet rágyújtani se mertünk(tanítási időn kívűl voltunk, ergó még köze se volt mit csinálunk), mert az igazgatónál kötöttünk ki, nemhogy látható helyen tároljuk, arra van a táskák apró rejtett zsebe, nadrág, kabát zseb.

És örülj neki, hogy visszaadta.

2016. dec. 17. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 longlife válasza:
90%
Félek tőle mire Te is szülő leszel ilyet fogsz olvasni...16 éves vagyok kiraktam egy csíkot a pad szélére és a tanár lefújta az anyagot a földre.
2016. dec. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
52%
Tőlünk is elvette igaz mi 13 évesek voltunk és úgy hogy egy kis tokba volt és kértünk a másiktól mert azt nyílván órán kell és osztálytársunk direkt hangosan nevetett meg feltünősködött kvázi beköpött minket aztán a tanár elvette és a csaj annyának adta csak visza. Régi szép idők mikor a cigi csak 300 ftba került és azt is 3an 4 en vettük. Plusz még olyan eset is volt hogy suli előtt rendeszeresen ugye találkoztunk 8- 10 en és a sulitól kb 3 utcányira cigiztünk és pont arra ment suliba az igazgató és mindenkit bekísért az igazgatóiba. Én voltam a legkisebb és mindta hogy szedjem össze az összes csikket és ezért én lemaradtam és elis feledkezett rolam ezért nem kaptam igazgatoit előtte rendesen bevoltam sz@**rva hogy a szüleim megtudják milesz. Köszi kérdező hogy ezeket felelevenítetted bennem.
2016. dec. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
33%
Nem kérdező, nem volt joga végleg elvenni (ahogy mondtad, utána vissza is adta), de ahhoz volt joga, hogy elvegye a padodról ideiglenesen. Legközelebb hagyd a táskádban, és akkor nem veszik el. Mellesleg szerintem elég durva válaszok érkeztek.
2017. jan. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Valószínüleg azért mert nem írtam le a koromat.

Bár pár hónapon belül ígyis-úgyis vissza kellett volna adnia mert 02.12-én 18. születésnapom.

2017. jan. 3. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!