Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mit csináljunk? Verik a...

Mit csináljunk? Verik a gyereket az iskolába.

Figyelt kérdés

Szóval adott egy 14 éves lány akit az osztálytársai általában lányok folyamatosan bántják, alázzák. Ezen a héten minden nap úgy jön haza, hogy körzővel vonalzó élével böködik, csapkodják. Ma vissza mert ütni, erre úgy belevágott a lány osztálytársa a hátába, hogy még most is remeg, reszket, bőg.


Akik bántják, ilyen nyalizós elit szülők elit gyereke, ha kell ha nem virágot, menő csokikat vesznek a tanárnak. Egy érdekes sztori, nem tudom mikor volt nőnap, egyik srác vett a lányoknak csokit, vagy virágot, szünetben végig ment kiosztani és a lányt direkt kihagyták, azt mondták neki, hogy fogyatékosnak nem jár semmi, tudni illik matekból mentesítése van, mert diszkalkuliás. Erről is egy sztori, a tanár meg akarta buktatni két éve, minden órán őt feleltette, minden órára jutott egy egyes, amikor megkapta a mentesítést a tanár tovább piszkálta, de segítségül hívta a osztálytársait is, ugyanis ilyeneket kérdezgettek kollektívan tőle, hogy " mennyi 2+2" " nem tudod, mi fogyatékos" "kukás leszel". Ezt a tanár hagyta.

Azóta leállt a tanár. De a mennyi 2+2 továbbra is megmaradt.


Osztályfőnöknek szóltunk, nem akar szólni a szülőknek se a gyereknek, fél, hogy nem kap ajándékot vagy nem tudom mi az oka.


Igazgatónak meg felesleges szólni, ugyan olyan mint az osztályfőnök.


A bántalmazó gyerek szülei szerint lehetetlen, hogy a lányuk bántsa bármely osztálytársát is, akár verbálisan akár fizikailag.


Ilyenkor mit lehet tenni? Ha kiíratjuk a suliból akkor csak a probléma elől menekülünk. Egy végeláthatatlan folyamat ez.


2017. febr. 22. 15:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
32%
Legyen a kislány magántanuló. Ha ráérsz, otthon te is foglalkozhatnál vele.
2017. febr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
71%
Tök mindegy milyen tanácsokat írtok, nem fogják kivenni a suliból a kislányt, és a szülők sem fognak bemenni reklamálni.
2017. febr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
84%

"Az osztályfőnök nem szól a szülőknek"


Amit én tennék:


Ha az osztályfőnök nem beszél a szülőkkel, hát megtenném én, szülőin felállnék, és kiosztanék mindenkit. Biztos elmennék az igazgatóhoz cirkuszolni, LÁTLELETTEL, feljelentéssel fenyegetőzve. Érezze csak a súlyát.


Mindenképp kivenném az iskolából, másikat keresve, plusz egy pszichológushoz is elvinném, mert tudom, mekkora károkat tud okozni az ilyen terror :(

2017. febr. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
84%
Rendőrség,úgy nevelőotthonba küldeném őket....
2017. febr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
58%

Kedves kérdező.

Együtt tudnál élni azzal a tudattal hogy kárt tesz magába a húgod ha nem tesztek semmit? Itt még tragédia is lehet ha nem veszitek ki a suliból vagy nem lesz magántanuló. Én a helyedbe elvinném orvoshoz csináljon látleletet és utána bemennék a rendőrségbe és megkérdezném hogy ilyen esetbe mi is a teendő. AZONNAL CSELEKEDJ.

2017. febr. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
78%
Még annyi hogy a szüleid is ugyan olyan bűntársak mint a tanárok. Az ilyen szülőknek minek gyerek ha végig tudják nézni ahogy a gyerekük lelkileg tönkre megy. Mélységesen megvetem az ilyen embereket.
2017. febr. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!