Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Elsős gyerek évzárójára...

Elsős gyerek évzárójára pedagógusoknak mit szokás vinni? Illetve mikor?

Figyelt kérdés

A fiam elsős. 2 tanító nénije van, akik egy héten több órát tartanak. Az egyik az osztályfőnök, ő tartja a matek, környezet, ének, tánc, technika, rajz órákat. A másik a magyar tanító. Emellett egy tartja a tesit, egy az angolt, és egy a hittant. Angol órája hétfőn lesz utoljára, hittan meg kedden. Mivel ezek a tanárok felsőben tanítanak főleg, ezért arra gondoltam, hogy az évzárón nem kajtatunk utánuk, hanem utolsó órára visz a fiam valami kis apróságot. Az osztályfőnöknek, magyar tanárnak és a tesi tanárnak meg majd az évzárón ad virágot és valami kis apróságot. De mit? Egy raffaello?

A pedagógus napra az osztály közösen vett valamit, amit a gyerekek adtak oda.


2017. jún. 7. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Mi csak virágot adunk az évzárón. Akik heti 1-2 órát tartottak utolsó óra végén egy csík csomag rafaellót add majd.
2017. jún. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Mi minden alkalmra közösen veszünk.
2017. jún. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Kozos ajandek, de virag egyenileg is.
2017. jún. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Tanító vagyok, szerintem a virág bőven elég.
2017. jún. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Max az osztályfőnöknek adnék virágot. Más dolog egy nyolcadik osztály vagy egy 12 osztály, de elsőben felesleges minden tanárnak.
2017. jún. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Mi közösen veszünk ajándékutalványt és virágot.
2017. jún. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én, mikor a gyermekem alsós volt, egy franciabugyi csomagott vittünk, mert a gyerek panaszkodott hogy a tanárnő tangája mindig kilátszik:/

47/N (ez nem vicc, komoly)

2017. nov. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!