Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Rossz anya vagyok, ha nem...

Rossz anya vagyok, ha nem vettem meg a legdrágább iskolatáskát a gyermekemnek?

Figyelt kérdés

Hetek, hónapok óta keresgetjük a legszebb, legpraktikusabb, legmegfelelőbb iskolatáskát gyermekemnek! Megnéztük ezeket a 20 ezer forinttól kezdődő űrhajós táskákat különböző elképesztő színekkel és mintákkal. A kislányom egyiktől sem volt elragadtatva. Egyetlen dolog volt fontos Neki, hogy lovas motívum legyen rajta.

Tegnap tettünk egy utolsó kört az egyik közeli nagyvárosban ahol betértünk egy Budmil boltba és egy régebbi fazont választottunk. A kiképzése jó, masszívnak tűnik, az eladók is strapabíróbbnak mondták, mint azokat a "bőrönd-dobozos" formájúakat. A hátsó rész kipárnázott és nagyon könnyű. 7000 ezee Ft volt 13000 helyett mert tavalyi modell. A kislányomnak tetszik. Én keltem ma egy kicsit lelkiismeret-furdallással, hogy nem kellett volna mégiscsak azokból a drágább táskákból választani... Nyugtassatok meg!!!



2017. aug. 9. 07:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Annyira lealacsonyítók ezek a sugalmazó, önigazolást kereső, lineáris kérdések. Igen, mindenki hulladék, aki a legdrágábbnál csak egy hangyányit is olcsóbb iskolatáskát vesz. Jesszus ennyire úgysem vagy bizonytalan, egyik eszes barátnőd se ér rá, hogy elmondja neked, amit magadban előre megfogalmaztál?
2017. aug. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Annyira kedves vagy 21-es! Lívánom, ha bizonytalan leszel egy kérdésben, Te is hasonlóan kedves válaszokat kapj, ill. épp ne legyen egy megértő barátod se a közeledben! Sorry
2017. aug. 20. 12:45
 23/23 anonim ***** válasza:
Hasonlóan kétségbeejtő kérdésben - ezt is tegyük azért hozzá. Pl megöljem-e magam, ha fésülés közben kitéptem egy hajszálát a gyereknek? Vajon hogy fogja ezt kiheverni? Visszanőhet? Múltkor is csak milli túró rudi volt a bomtban, és azt vettem neki nem pöttyöst, emiatt egész éjjel sírtam, ugye alja szülő vagyok?
2017. aug. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!