Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Rossz anya vagyok, ha nem...

Rossz anya vagyok, ha nem vettem meg a legdrágább iskolatáskát a gyermekemnek?

Figyelt kérdés

Hetek, hónapok óta keresgetjük a legszebb, legpraktikusabb, legmegfelelőbb iskolatáskát gyermekemnek! Megnéztük ezeket a 20 ezer forinttól kezdődő űrhajós táskákat különböző elképesztő színekkel és mintákkal. A kislányom egyiktől sem volt elragadtatva. Egyetlen dolog volt fontos Neki, hogy lovas motívum legyen rajta.

Tegnap tettünk egy utolsó kört az egyik közeli nagyvárosban ahol betértünk egy Budmil boltba és egy régebbi fazont választottunk. A kiképzése jó, masszívnak tűnik, az eladók is strapabíróbbnak mondták, mint azokat a "bőrönd-dobozos" formájúakat. A hátsó rész kipárnázott és nagyon könnyű. 7000 ezee Ft volt 13000 helyett mert tavalyi modell. A kislányomnak tetszik. Én keltem ma egy kicsit lelkiismeret-furdallással, hogy nem kellett volna mégiscsak azokból a drágább táskákból választani... Nyugtassatok meg!!!



2017. aug. 9. 07:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ilyen:

[link]

2017. aug. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
75%
Amikor iskolás voltam, akkor vagy kínait kaptam a piacról vagy valami noname-t a boltból. Jobban bírták, mint a Budmilok és társaik. Láttam, hogy az osztálytársaknak hogy néznek ki év végére.
2017. aug. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne őrits már meg, biztos azért vagy szaranya mert csak 13 ezer forintos taskat veszel a gyereknek... Ha 2000 forintos pepcosat vennél se lennél szar. Nalunk még messze a sulikezdés, de én még ennyit is se adnek rá, egy akármilyen megfelel, úgysem ő fogja ccipelni, autóval visszük-hozzuk suliba. A lényeg, hogy beleférjen minden és ne legyen csúnya.
2017. aug. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
49%
Te inkább beteg vagy, bocsi, de nem tudtam hirtelen eldönteni, h sírjak vagy nevessek.
2017. aug. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

6000 Ft-ért vettem anno a nagynak ergonomikus táskát, 2 évig hordta és ezt hordja most a kicsi is még 1 évig.

A nagy 3-ban kapott újat, a kicsi is akkor fog valószínűleg, ha addig bírja.

Máglyára velem! ;-)

2017. aug. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Eddig minden táskáját kínaiban vettem 3E körül, mert évről évre változott hogy mi tetszik neki és szét is nyűtte mindet 1 év alatt. Most felső tagozatos lesz, kicsit komolyodott úgyhogy mi is leértékelve veszünk neki Budmil vagy egyéb márkát szintén 6-7E-ért. Baromira nem ezen múlik ki a jó anya és ki nem.
2017. aug. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

[link]


én ilyen táskát vetem lánynak igaz használtan de olyan jó állapotban hogy használat mégsem látszott rajta 7500ft most megy elsőbe .

2017. aug. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerinted megfelelő és a gyereknek tetszik, minden rendben. Ugyanez vonatkozik a telefonra, cipőre, ruhára, rollerre, biciklire, játékokra...

Sőt, a gyermek szempontja esetenként háttérbe szorítható, vagy legalábbis kompromisszum kötendő. Nagyobb gyerekeknél az "elég jó" és a vágyott modell árkülönbsége erejéig a gyermek zsebpénze terhére hozzájárulás kérhető.

2017. aug. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

11.900-ért választott magának táskát,pedig megvettem, volna a 25 ezrest is.Nekünk a tanárnénik kérték ha lehet ne ezt a nagy batár kocka bőrönd szerű táskákat vegyük,mert sok a gyerek,nem nagy a terem,ne botladozzanak már benne,és úgyis a szülő fogja cipelni.Tök igaza van.

A miénk ez:


[link]

2017. aug. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Az írószer boltban találtam a 16 ezres táskák között egy 6900-asat. Szép volt, puhán, jól siklott a cipzárja, félretetettem. Délután elvittem a kislányom, próbálja meg. Szép, szép, hümmögött. Megpróbáltunk még további 3 féle táskát. Egy merevítettet, csilivilit, erre azt mondta, nehezebb a másiknál. Újra visszakérte, felvette az "övét". Elővettem eg ymásik drága táskát, batár hátszivacsokkal. Ez is nehezebb, és furcsa a háta. Újra felvette az övét, az könnyebb. Harmadik egy keskeny merevített volt, az is nehezebb volt. Szóval a casting végére nagyon örült az új tatyójának. Gabol márkájú,átmenet a sulitáska és a hátizsák között.


Tolltartót is a cipzár elhúzhatóságát figyelve vettünk. Sok minőséginek akadozik a cipzárja. Próbálgatni kell.

2017. aug. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!