Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ti is megkaptátok már azt a...

Ti is megkaptátok már azt a szüleitektől, hogy más dolgod nincs csak a tanulás?

Figyelt kérdés
Egy ember nem azzal a feladattal születik meg, hogy engedelmeskedjen, nem rabszolgát szül egy anya, hanem egy gyereket akit szeretni kell. Nekem sokszor eszembe jut anyámnak az a sok kisajátító dumája, hogy csak annyi dolgom van, hogy tanuljak és mindig azzal védekezett, hogy csak nem akar jót. Jó nekem az, hogy rabszolgát csinálsz belőlem és csak a te akaratod teljesüljön? Sose ment nekem igazán a tanulás és nem érdekelt az a sok felesleges tanulni való és nem lettem a végén csöves. Tehát szülők, ha ezt olvassátok ne baszogassátok a gyereketeket ezzel! Inkább arra kéne törekedni, hogy változzon ez a színvonaltalan oktatási rendszer.
2017. aug. 10. 18:00
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nem kell sokat tanulni, csak a gázszereléshez kell érteni. ;/
2017. aug. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

"Megváltozott munkaképességű lettem mivel írtam azt, hogy kevés oxigénnel születtem és anyukám halála miatt idegosszeroppanást kaptam ezért, leszázalékoltak. Most irodai adminisztrátorként dolgozom és segéllyel együtt megkeresek havi 140 ezer körüli összeget. "


Nagy karriert futottál be, igazán büszke lehetsz magadra. Tényleg követendő példa vagy. Majd mondom is a gyereknek, hogy ne tanuljon, mert kaphat még akár segélyt is, mellette meg lehet irodai adminisztrátor és így már nagyon megéri.

2017. aug. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!