Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Hol lehet panaszt tenni egy...

Hol lehet panaszt tenni egy ilyen tanár ellen?

Figyelt kérdés

Adott egy jó iskola, ahol sok jó tanár van.

Most két első osztály indul, ahol az egyik tanítónőnek rettentő rossz a híre.

Mostani nyílt napon, a gyerekek előtt, a szülők előtt magából kikelve viselkedett, tombolt, trappolt, kiabált, hogy nem bírja. Ezek után többen bementek az Igazgatóhoz, hogy ha hozzá kerül a gyerek, elmennek. Sajnos mégis kerültek hozzá gyerekek.


Mivel mi nem az adott kerületben élünk, és tanúja is voltam a fenti esetnek, ezért körbe kérdeztem a helyi ismerősöket és borzalmasan rossznak tartják az adott tanárt, idegbeteg, nem tud a gyerekekkel bánni, nem szereti őket, emiatt sok gyerek elment már tőle, szorongásos problémákkal.

Bár ne kérdeztem volna ennyire körbe, szinte kivétel nélkül ezt mondják róla, sajnos a mellette dolgozó pedagógusok is.

Állítólag lesz mellette egy új tanító, aki vesz el tőle tantárgyakat.

De mégis, milyen szívvel adjam ehhez a tanítóhoz a gyerekemet?

Mik az esélyek, hogy ekkora balhé utána nem küldik el?

(60 év körüli a nő)


Szeretném valahol ezt az ügyet bejelenteni. Több éve kinéztem ezt az iskolát bizonyos okok miatt. És most jön egy ilyen probléma, ami elrontja az egészet.


Ti mit tennétek? Az iskolához ragaszkodom. Sajnos. :(



2018. ápr. 9. 19:48
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk nem panaszkodtak, csak beiratkozáskor jelentős többség jelezte, hogy X tanítónénihez nem akarja a gyerekét, szóval abba az osztályba kéri, ahol nem ő lesz... ennek az lett az eredménye, hogy mire eljött a szülői ideje, X tanítónénit az igazgató áttette felsőbe és mi meg kaptunk helyette egy másik, fiatal, tündéri nőt :)
2018. ápr. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
jajj utolsó, ez olyan jó hír .)
2018. ápr. 10. 15:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!