Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Egyre több helyen látom...

Egyre több helyen látom megosztva az ilyen képeket, videókat, amelyeken az szerepel, hogy kezdődik az iskola, óvoda, a szülő örömmámorban táncol. Az ilyen milyen szülő?

Figyelt kérdés
Néha tényleg próbára teszik az ember türelmét, na de azért baromira hiányozni fognak ám! Egyáltalán nem örülök neki, hogy kezdődik a tanév. Elszakítva érzem magam tőlük, eddig majdnem állandóan együtt voltunk.
2018. szept. 2. 21:34
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%

A legtöbb szülőnek nem azzal van baja, hogy a gyerekével kell lennie, hanemazzal, hogy meg kelloldania azt, hogy ki vigyáz rá, amikor dolgozik..

Sok helyen ez gond

2018. szept. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
15%
Szar..
2018. szept. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
89%
Túl komolyan veszed, én is röhögtem rajta mikor még iskolába jártam, mert viccesek :D
2018. szept. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Konkrétan ezek a szülők azok, akik nyári szünetben már alig várják, hogy lepasszolják őket, pedig otthon vannak a kistesóval, tehát nem az a gond, hogy nincs kire bízni, mert nem aktív dolgozók.
2018. szept. 2. 21:38
 5/28 A kérdező kommentje:

Nem tudom, ez szerintem gáz.

Basszus, a saját gyerekeim! Akkor minek vállaltam őket, ha az egy hónapos ovi/bölcsi szünetben nem tudok velük mit kezdeni és már a tököm kivan tőlük?

2018. szept. 2. 21:39
 6/28 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező hol 1 hónapos az ovis szünet? Nálunk aki nem dolgozik, május elejéig viheti, és holnap kezdhetnek.


Annak meg aki dolgozik, bizony nagyon nehéz megoldani azt az egy hónapot is. Tudod nem mindenkinek vannak nagyszülők, nem mindenkinek futja bébiszitterre.

2018. szept. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Pl. Pest környéki településeken, a környéken így megy. ;)
2018. szept. 2. 21:46
 8/28 anonim ***** válasza:
93%

Mennyire kell savanyúnak lenni ahhoz, hogy komolyan vedd az egészet?

Van benne igazság is, azonban elvan túlozva, hogy poén legyen belőle..


Anno nekem is mondta anya, hogy de jó, hogy már kezdődik az iskola. Sőt rengeteg gyereknek mondják otthon.

Ettől függetlenül nem utálják a gyereket.


A valóságalapja annyi, hogy egy gyermek ha otthon van, főleg egy fiatal gyerek az sok csínytevést elkövet. Sokkal többet, mint suli közben, mivel akkor ott vagy, kiéled ott magad.

A nyáriszünetben meg az egészet a szüleidre zúdítod, akik ugyanúgy emberek és őket is fel lehet idegesíteni, megunhatják, poénkodhatnak, stb.


Én is nevetek rajta, más is. Szerinted nem fura, hogy csak te kapod fel rajta a vizet?

Ha nem érted a poént, akkor az a te problémád.

2018. szept. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk 1 hó a teljes szünet, de a saját csoport addig tart, mint a suli, utána vegyes. Aki teheti, június közepe után már nem viszi.


Én nem teszek ki ilyen képeket, pedig várom a holnapot nagyon. 2 hónapig voltak itthon ketten. Sok program, uszoda, nyaralás stb. Volt nyári bakancslista bográcsozással, mamánál alvás, hoztunk kiscicát, elkezdtünk lovagolni és csomó más dolog.


Ma mindent bepakoltunk és annyira várják a holnapot, szeretik az ovónéniket és a barátaikkal szeretnének játszani. Nem alszanak bent, ebéd után jönnek haza.


Én is várom, mert itthonról dolgozom, de egész nyáron alig haladtam. Levelezőn suliba is járok, szeretem, feltölt. Férjemmel is jó lenne csak ketten lenni, sok energia elment a nyári programokra.


Olyan gyerekeket szeretnék, akik felnőttként megállnak a labukon. Vekerdynek van egy mondása, hogy a gyerek kiszívja a véredet, lerágja a húsodat. Annak az anyanak, aki ilyen veszettül várja az ovit, lehet csak le van merülve a lelke és kell neki napi pár óra felnőtt élet... Hogy feltöltődjon és újra le lehessen rágni...

2018. szept. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
91%
Egy hete hallgatom, hogy a gyerekem mennyire várja a sulit. Megyek, felkeltem, és számonkérem, hogy milyen gyerek az ilyen! A hàlátlan...
2018. szept. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!