Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Egyre több helyen látom...

Egyre több helyen látom megosztva az ilyen képeket, videókat, amelyeken az szerepel, hogy kezdődik az iskola, óvoda, a szülő örömmámorban táncol. Az ilyen milyen szülő?

Figyelt kérdés
Néha tényleg próbára teszik az ember türelmét, na de azért baromira hiányozni fognak ám! Egyáltalán nem örülök neki, hogy kezdődik a tanév. Elszakítva érzem magam tőlük, eddig majdnem állandóan együtt voltunk.
2018. szept. 2. 21:34
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
93%
Én irigylem azokat a szülőket, akik az egész nyarat együtt tudják tölteni a gyerekükkel.
2018. szept. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
93%

Ez csak vicc, nem kell ennyire komolyan venni! Ugyanakkor minden vicc fele komoly ugye ;)

Az én 5 évesem pl. júni13 óta itthon van velem, és igen, kicsit örülök, hogy holnap kezdődik az ovi, még ha nem is posztolok ilyesmit,és nem érzem magam ettől azilyenmilyenszülőnek kicsit sem :P

Sőt! Egész nyáron mentünk, programoztunk, kirándultunk, játszóztunk, saraztunk, rollereztünk, hajókáztunk, 5 hetet voltunk a balatonon, szóval tartalmasan töltöttem VELE a nyarat,és nem csak mellette(!!!), minőségi együttlét volt az elmúlt 2'5 hónap minden napja, és igen, jó lesz végre nem csak játszani egész nap :) Ugyanis attól, hogy anya lettem, megmaradtam emberi lénynek is, és nem szégyellem, hogy van igényem másra is a gyerek mellett.

Főleg nem érzem magam "elszakítva" tőle azért mert 9-3ig oviban lesz.

2018. szept. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 10-es a gyereked biztos 7 eves.Vagy 6.

Szval elsobe megy.Ne aggodj majd megutalja

2018. szept. 3. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
77%
én meg ki írhatnám hogy kezdődik a 10 hónapos idegbaj ,mert én anak érzem sulit ,néha ezt kell tanulni,azt kell tanulni,pakold be,megvan minden,stb ugyhogy az iskola kezdés szülönek nem felhőtlen őröm.
2018. szept. 3. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
83%
Hú de car lehet humorérzék nélkül élni.
2018. szept. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
91%
13: 4. osztályt kezdi a kisebb, a nagyobb a 9.-et. Neki se újdonság, 5. osztály óta ugyanabba a gimibe jár. Még mindig nem utàlják. Teljesen el lettek rontva, nagyon szégyellem magam.
2018. szept. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
61%

Nekem még nincs gyerekem, alig várom hogy legyen :)

Viszont ezeken betegre röhögtem magam :) ez csak vicc, ne vedd komolyan :)

2018. szept. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
60%
Mennyire sz*r életed lehet, hogy van időd mással foglalkozni! Ez legyen a legnagyobb problémád, hogy más szülők várják e vagy sem a sulit! 🤦‍♀️
2018. szept. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Persze, alap hogy mindig a kérdezőt kell támadni, ilyen az én k. anyámat, minek kérdezek ilyeneket, besavanyodott pics vagyok, mi más!


De az, hogy vicc lenne...Hát nem ez az általános!

Benne vagyok nagyon sok kismamás csoportban és napi szinten ment a siránkozás, hogy nem tud a drága anyuka mit kezdeni a gyerekével az egy hónapos szünet alatt!

Akkor az ilyen minek vállal, ráadásul 2,5 év alatt kettőt??? Meg kiírja, hogy kibebacottul várja az ovit.

Nem, nem viccelt! ;)

2018. szept. 3. 08:18
 20/28 anonim ***** válasza:
87%
Pont az ilyen anyákra világítottam rá tegnap, mint amilyen te vagy kérdező. Tele vagy görccsel, be vagy savanyodva, egy kis poén is óriási probléma. Szerintem az a nagyobb gáz, ha ilyen szül gyereket, mint te. Akiben van humorérzék, az mindig nyugisabb, és eszébe nem jutna ilyen hülyeségekről kérdést kiírni.
2018. szept. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!