Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Egyre több helyen látom...

Egyre több helyen látom megosztva az ilyen képeket, videókat, amelyeken az szerepel, hogy kezdődik az iskola, óvoda, a szülő örömmámorban táncol. Az ilyen milyen szülő?

Figyelt kérdés
Néha tényleg próbára teszik az ember türelmét, na de azért baromira hiányozni fognak ám! Egyáltalán nem örülök neki, hogy kezdődik a tanév. Elszakítva érzem magam tőlük, eddig majdnem állandóan együtt voltunk.
2018. szept. 2. 21:34
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
77%

Ez a napi ítélkezzünkmásokfelettmerténtökéletesvagyok poszt?


Unszimpatikus, amikor anyák egymást szidják, mert valamiben másképp gondolkodnak. Ez a kérdés sem jó másra, mint indulatkeltésre. Miért jó ez neked?

2018. szept. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Amikor kiírja, hogy (idézem) ,,idegbajt kapok már tőlük", az mennyire vicces, tényleg!
2018. szept. 3. 10:16
 23/28 anonim ***** válasza:
0%
Ismerek olyat kozelrol, aki napi szinten posztol a gyerekeirol, jo baratnom, es imadja oket. Csak szimplan ez is az eletuk resze, hogy kezdodik az ovi, es megosztja. Pedig aztan ot tenyleg szetszedik a gyerekek estere, nagyonfaradt, de a nagyszuloknek ugy kell kikonyorogniuk tole, hogy elvihessek neha a gyerekeket, es tobb nap eseten mar kivan, hogy mar megint el akarjak oket vinni.
2018. szept. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
49%

Te komolyan gyereket nevelsz?

Ilyen alpári stílusban és minden humorérzék nélkül? :((((

2018. szept. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Úgy látszik, fájó pontod lehet, 73%-os, hogy ennyire ezen lovagolsz!
2018. szept. 3. 10:46
 26/28 anonim ***** válasza:
47%

Az ilyen humoros szülő.


Nem mindneki van otthon a gyerekekkel 3-6 éven át, és az apák egyáltalán nincsenek, csak mondom.


Ez az úgynevezett vicc, amit azok értenek, akiknek van más is az életükben, mint a gyerekek. Hozzáteszem, nekem 4 van. Menj vissza dolgozni.

2018. szept. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
25%

19

Azért vállalt gyereket, amert akart. És nem azért, hogy onnantól kezdve kötelezően lehúzza magát minden egyéb szmpontból.


Az nem merül fel, hogy az apa minek vállalt gyereket, ha egy percet nics velük otthon?


És ha te olyan országban élsz, ahol van 6-28 hét szabi s annyi, mindenki megy vissza dolgozni? És a gyerekeknek még sincs több bajuk, mint a magyar gyerekeknek? :) Akkor kinek is az érdeke otthon pecózni éveken át? Ne légy már ennyire ostoba ...


Az előző voltam.

2018. szept. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
78%

És miért baj ha valaki idegbaj kap a gyerekektől? Én is szoktam 😀

Az anyaság nem 100% öröm, boldogság. Lehet neki erre van szuksege, hogy kiírja egy anya oldalra, mert esetleg a férje 12 órát dolgozik és nem nincs kinek elmondja. Aztán megnYomja a küldést, iszik egy pohár vizet vagy 1 liter kávét és megy vissza gyerekezni. Nálunk 11 hó van a gyerekek között. Ne mondja már meg semmi foteltroll, hogy nekem hány gyerek való és minek szülők.

2018. szept. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!