Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Órán rosszalkodó gyerekek -...

Órán rosszalkodó gyerekek - mi lehet az oka és mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Amikor a szülőkkel találkozom, normális benyomásuk van, nem gondolom, hogy bárki otthonról hozza ezt.


Nálatok előfordulhat hogy egy gyerek feláll órán és nekiáll másokat piszkálni? Erre még csatlakozik hozzá néhány és együtt folytatják.


A tanítónak nem feladata ezt megakadályozni?


2018. okt. 5. 08:54
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Van benne valami.
2018. okt. 5. 18:24
 12/14 anonim ***** válasza:

adhd-s a fiam. előfordul.

helyén kezeli a tanító, ha kellően leköt órán a gyereket, meg is tudja akadályozni ezt. nem mindig, de általában.

2018. okt. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Első osztályos tanító vagyok egy 27 fős osztályban. 7-8-an irtózatosan problémásak (magatartás zavar, tanulási nehézség, figyelemkoncentráció hiánya stb.) de engedély nélkül nem állnak fel. Eleinte vért izzadtam, voltak pillanatok amikor úgy mentem haza, hogy kész felmondok, ennyi volt. Viszont most úgy néz ki, hogy a szeretteljes, szigorú, de következetes nevelésem kezdi meghozni a gyümölcsét. Nem mondom, hogy mindig angyalkák, de kellő motiválással, sok mozgásos játékkal, tevékenykedtetéssel nagyon szépen, koruknak megfelelően viselkednek. Hányadikos gyerekekről van szó? Pályakezdő a tanító néni? Mióta áll fent ez a probléma?
2018. okt. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
13, másodikosok. Tavaly is fennállt a probléma. Én elhiszem, hogy nem könnyű, de ennyi idő alatt, ezt már szerintem helyre kellett volna rakni. Mert így ugye azok is szívnak akik szabálykovetőek.
2018. okt. 6. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!