Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Milyen dolgoztokat írt matekbó...

Milyen dolgoztokat írt matekból za elsös gyereket már?

Figyelt kérdés

Kisebbik lányom elsös, és ma hozott haza egy 10 perces gyors tesztet. 65 pontból 33-t kapott. Igazából a feladatok amiket megcsinált szinte alig van hiba benne, de a felét a feladatoknak nem tudta megcsinálni, mert nem volt rá idö.


Total elkeserítette. Mindig nézem az órai és házi feladatokat(függöen mit hoz haza), itthon is van neki elsösöknek való matek feladat könyv, és kb 20 feladatonként csinál 1 hibát. Amit eddig is tudtam, hogy lassú, de hát még csak elsös, és ha már hibátlan akkor miért kellene gyorsnak lennie?

Nagyobbik lányomnak soha nem volt pontzoás elsöben, max kaptak egy mosolygóst és ennyi, de pontozva semmi nem volt.


Szerintetek, hogy lehetne ezt tréningezni? Kéne erröl a tanárral beszélni? Decemberi elbeszélgetésen ö is említette, hogy lassú, de amúgy azt mondta, hogy minden szuper a gyerekkel. De 50% alatti dolgozatot nem tartok szupernek. Nem kellett volna közölnie ezt a tanárnak, hogy bizony gyakoroljunk vele a gyorsaságra? Èn inkább örültem, hogy lassú és mindent jól csinál.



2019. febr. 12. 14:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is lassú,másodikos.Semmit nem értem el a tanárral,ahogy az első írja. A háta mögött simán le bambázták.Kihúzzuk még ezt a pár hónapot,utána meg 3.tól új tanár van,és reméljük abba több emberség szorul majd. Idén már több 3-mas is becsúszott mert nincs ideje megcsinálni.
2019. márc. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Beszéltem azóta a tanárral. Mondta, hogy ezt a "dolgozatot" ki sem kellett volna adnia a szülöknek, mert csak neki volt egy felmérés.

Lányom lassú de jó. A dolgozat után a gyerekeket átültetette és a lányom egy gyors gyerek mellé került. Ès már egy hét után érezhetö volt gyorsasága.

2019. márc. 5. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!