Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Az iskolák simán elnézik,...

Az iskolák simán elnézik, hogy az egyik gyereket 7 előtt viszem, a másikat 15. 00 előtt hozom haza?

Figyelt kérdés
Már tettem fel kérdést a beiratkozással kapcsolatban. Tovább gondoltuk a férjemmel,hogy hogyan is fogjuk megoldani a 2 gyerek iskolába hordását. Munka szempontjából se ideális napi 2 és fél órát azzal elcse..ni,hogy iskolába hordom a gyerekeket. 😞☹

2019. ápr. 23. 09:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
60%
Miért kellett elvinni a nagyot?n
2019. ápr. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
83%
Miért kellett elvinni a nagyot? Miért nem vették fel a kicsit a nagy iskolájába? Kistesókat ugyanis szinte mindig felveszik, ha a nagy is odajár. Mi volt a gond? Mert, hogy valami gond volt az ezek alapján majdnem biztos.
2019. ápr. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
A nagy akkor most abba a városba jár suliba, ahol te ha jól értem 6 órában dolgozol? Apja semennyit nem tud segíteni? se reggel se délután nem tud elmenni a kicsiért?
2019. ápr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
62%

A körzetesből nem rakhatjak csak úgy ki... Mi történt? Nem lehet, hogy a kicsit épp a nagy problemassaga miatt nem vették fel ugyanoda?

Mennyi gyalog az út a suliig? A közelben sem parkolhatsz? Mekkora település? Van esély, hogy néhány hónap múlva egyedül menjen a kicsi? Milyen idős a nagy? Tudna busszal menni?

Belinkelned a másik kérdésed?

2019. ápr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
2019. ápr. 23. 13:55
 16/20 A kérdező kommentje:
A körzetesből elhoztuk,mert problémák voltak. A fiammal is és a tanárral is. Jelenleg vinni kell őket,mert a suliba jelenleg zűrös a vonat,mert felújítás van. A körzetes nincs messze 2 hosszú utca,de kocsival elég macerás. Megállni tilos tábla stb. Ez egy nagy város és többször hallottam,hogy el akartak rabolni gyerekeket. Nem vicc. A helyi csoportban írták,hogy a lányát akarták behúzni. A férjem reggel elviszi a nagyot suliba és este jön haza. Engem az zavar,hogy jó lett volna ,ha reggel elviszi iskolába őket és én elmegyek értük délután. Teljesen keresztül húzták a számításomat. Megint ott vagyunk,hogy nem tudok elmenni dolgozni. Ennyit arról,hogy 15.45-16.00-ig bent vannak az iskolába. ☹. Nem értem,hogy miért nem tudnak tekintettel lenni a szülőre is.
2019. ápr. 23. 14:09
 17/20 anonim ***** válasza:
23%
Még mindig kérdés, hogy miért kellett a nagyot elvinni a körzetes iskolabol
2019. ápr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
74%
Ha nagyváros, akkor nem csak egy iskola van, miért kellett másik városba vinni a gyereket?
2019. ápr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Én semmiféleképpen nem vinném olyan korán. Indultok együtt kocsival, valahol a közelben megálltok, ott, ahol a többi szülő is, onnan rövid séta. Aztán a másikat messzebbre. Vissza ugyanígy.

Borzasztó lehet a gyereknek olyan korán menni feleslegesen.

Ha ez mégsem opció, akkor valakit megkernek, hogy vigye el normál időben, fél 8 és 3/4 8 között a gyereket.

2019. ápr. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

a 7 előtt vinni rendben van. Nálunk viszont 15 előtt elhozni nem lehetne, mert 15:30-ig van tanulás, házi feladat írás, utána uzsonna. tehát legkorábban 15:30kor lehet elhozni őket napköziből.


Én rendszerint 7 körül (után pár perccel) viszem a gyereket és igyekszem 16 előtt pár perccel beesni érte. Nem mindig sikerül, és ha van haver el sem akar jönni, szóval megesik, hogy 17 is van, mire elszakadnk a sulitól vagy az előtte lévő játszótértől.

2019. ápr. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!