Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Iskolazáska tisztítás?

Iskolazáska tisztítás?

Figyelt kérdés

Sikerült év végére nagyon összekoszolni az iskolatáskát. Ez valahogy túlmutat rajtam, hogy kitisztítsam(mosógépben tuti nem mosható).

Létezik olyan szolgáltató, aki táska tisztítást vállal? (Bp)


2019. jún. 9. 08:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező , Az összes válaszadó kedvesen, segítőkészen válaszolt. Te meg egyből felkaptad a vizet hogy te nem ezt kérdezted. Elnem tudom képzelni hogy otthon milyen hárpia lehetsz , sajnálom a gyereket.
2019. jún. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó. A kérdésem arra irányult, hogy SZOLGÁLTATÓ van e. Nem a milyen praktika van táska tisztításra. A net tele van velük, sőt képzeld lehet kapni olyan textil tisztító habot, ami a színét se bántja, és van is itthon, csak épp ez ellen semmit sem ér...


Három válasz nem hasznos számomra. Utána kaptam két iszonyú stílust. Amire had döntsem már el én, hogy miként reagálok.

Elnézést, ha valaki ha van rá mód akkor megpróbálja kitisztíttatni a gyereke táskáját, és nem elbszni azzal, hogy otthon sikamikálja. Ha nem lehet, akkor így járt a gyerek, és másik táskát kap. Mégis egyből lusta, életképtelen etc voltam, te meg hárpiázol.

Javaslom te is fagyizz egyet, megnyugtatja az idegeket.

2019. jún. 9. 19:40
 13/16 anonim ***** válasza:
64%

"Kedves utolsó. A kérdésem arra irányult, hogy SZOLGÁLTATÓ van e. "


nem, kedves kérdező! a kérdésedet kiegészítő plusz kérdés vonatkozott erre.

2019. jún. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdez meg egy ruhát osztozott vállalják e ? Illetve én helyedben elmenék Müller be lehet kapni olajos foltokra való foltisztitot ami elméletileg kiszedi mert ha régi olajos folt akkor nem lehet semmivel szerintem kihozni.
2019. jún. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
53%
Ruha tisztító akart lenni nem rohad osztó .
2019. jún. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
olajos, zsíros foltot a hidegzsíroldó is kiviszi az anyagból. Mondjuk minden mindegy alapon próbáltam egyszer egy zöld felsőmön (félresikerült tárcsás sütés után), és rémületemre befújás után narancssárga lett :o de miután hideggel kiöblítettem, visszakapta eredeti színét és maradéktalanul eltűnt a zsír is róla. Szóval én táskán is simán megpróbálnám.
2019. jún. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!