Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti megengednétek a 13 éves...

Ti megengednétek a 13 éves lányotoknak a géllakkot?

Figyelt kérdés
Az osztálytársainak műkörme van, suliba is és ő is szeretne. Nem tudom megengedjem e neki így iskolába... Feketét mutatott de mondtam hogy arról szó sem lehet, max valami bézs / rózsaszín.
2019. aug. 26. 16:22
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
74%

Én ennyi vagyok, alapvetően kellően szigorúak a szüleim, tavaly még nekem sem engedték a simát sem suliba, de idén már lehet suliban is gélllakkom. Műkörmöt tutira nem engednék meg, egyrészt mert rohadt drága, meg mert ahhoz még én is kicsinek érzem magam.


A géllak szerintem pont olyan, mintha sima körömlakk lenne, csak tartósabb. Nem árt jobban ez sem...

2019. aug. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
32%

Nem.

🤔 És, ha többi kútba ugrik???

2019. aug. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
65%
Azt elfelejtettem, hogy mindjárt 14 leszek, és most megyek 8.-ba.
2019. aug. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
78%

Én 13 évesen (most már 27 vagyok) lakkoztam feketére a körmöm 😆. Egy tanárom csak annyit mondott, hogy olyan, mintha saras lenne a körmöm. Ja és nem lett belőlem fizetős lány meg ilyesmi, rendes munkám van.


Szerintem kossetek úgy kompromisszumot, hogy ha a suli szabályzata tiltja a sötét körmöket, akkor a szorgalmi időszakban világossal szünetben meg sötét színnel is lakkozhat. A géllakkhoz viszont kell keresni egy jó körmöst. A sima lakk meg megoldhato otthon is.


Egyébként meg pont most van abban a korban, amikor mindent ki szeretne próbálni és lehet te ellened, mert hülyeség, de ez életkori sajátosság. Ki fogja nőni.

2019. aug. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
6%
Nem kell a géllak miatt körmöshöz menni. Ugyan úgy kened mint a simát, annyi hogy kell egy fedő réteg, meg lámpa, amivel megcsinálod, de semmivel sem kell több.
2019. aug. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
76%
Igen és elvinném szakemberhez. A géllak egyáltalán nem károsítja a körmöt ha megfelelő képesítéssel rendelkező, igényes szakember csinálja. Szolid színben mint egy pl nude, milky pink teljesen belefér, a nyáriszünetben vagy karácsonyra pedig akár a fekete is. Sokkal inkább legyen egy szakember által rendben tartott géllakja, mint egy lerágott vagy otthon kipingált lepattogzott körme, szerintem ez utóbbiak ezerszer visszataszítóbbak egy rövid géllakknál.
2019. aug. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
34%

[link]


Ezért nem!

Egy ekkora kislány nem tud még vigyázni a körmeire. Nem.mindhatja tesin, hogy nem mászik kötélre vagy nem dobál medicin labdát, mert félti a műkörmét.

Egy rossz mozdulat és kész a baj. A saját körme legfeljebb letörik vagy beszakad.


Gél lakkot is legfeljebb úgy engedd, hogy az ujjain nem érhet túl.

Egyébként egy igényesen díszített lakozott köröm ebben a korban bőven elég.

2019. aug. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
36%
#17 vagyok. Még annyit, hogy egy jó körmös nem akar monden áron új vendéget, nem fogja elvállalni 16 éves kor alatt. Aki elvállalja, annak nagyon kell a kuncsaft, és annak oka van, ha nincs vendégköre.
2019. aug. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
63%
Nem, ahhoz, hogy normálisan nézzen ki, 3 hetente körmöshöz kell menni, csúnya a lenövése a gél lakknak is és le is pattoghat, de nem tudod acetonnal leszedni. Használjon körömlakkot, legalább megtanulja jól használni.
2019. aug. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is 13 évesen volt először géllakkom, bár akkor én már nyolcadikba mentem. Szintén világos bézs volt, és nagyon szerettem, anyukám is megengedte. Ha jó szakmabeli csinálja, erősíti a körmöt, abszolút nem teszi tönkre. Szerintem engedd meg neki, nagyon fog örülni.:)
2019. aug. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!