Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy kezelnétek a hisztis...

Hogy kezelnétek a hisztis kiskamaszt, ha ezt vágná a fejetekhez?

Figyelt kérdés
3 gyerekünk van, a legnagyobb ma azt mondta, idén karácsonykor reggel bontsuk ki az ajándékokat, mint az amerikai filmekben. Mondtam, hogy nem, a mi hagyományunk nem ez, mi szenteste fogunk ajándékozni, mint minden évben mióta csak él. Erre azt vágja a fejemhez, hogy ja igen, és én minden évben elrontom a karácsonyt, pedig ez a kedvenc ünnepe, és én mindig mindent tönkreteszek. Kiröhögtem. Nyilván azért szereti annyira a karácsonyt,mert tizenegy szörnyű karácsonyt kellett átélnie velünk... De akármilyen nevetséges is, azért dühítő ez az állandó elégedetlenkedés és szemrehányás mindig mindennel kapcsolatban. Még az is az én hibám, ha esik az eső. Más kiskamasz lánya is ilyen? Hogy lehet ezt kezelni? Annyira bántó!
2019. dec. 11. 23:29
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
nem fogja kinőni, max majd máson kaptok össze
2019. dec. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
5%

#36, tehát aki nem ért veled egyet, az mauglit nevel, aki nem köszön

nem vagy te egy kicsit magadtól elszállva?

tán te tojtad a Napot?

2019. dec. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
Szövegértés egyes, kedves utolsó.
2019. dec. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

Fiúról vagy lányról van szó? A testvéreihez hogyan viszonyul, milyen érzéseket táplál irántuk? Mekkora a korkülönbség a gyerekek között?


Mikor a testvérei születtek, Ő mit gondolt magában, mit érzett? Részt tudott-e venni a kistestvérei körüli teendőkben? Mennyire érzékelte az elfogadást/elutasítást?


Bevontad-e rendszeresen a tennivalókba? (Etetés-itatás, fürdetés, pelenkázás, öltöztetés?) Kérted-e rá, hogy valamilyen egyéb háztartási munkában segítségedre legyen?

2019. dec. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!